«Територія терору» - як працює новий львівський музей?

26 лютого 2018 - 16:18
Facebook Twitter Google+
До відкриття готується львівський Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія терору»

olya_gonchar.jpg

 Оля Гончар // Громадське радіо
Оля Гончар
Громадське радіо

 В нашій студії Ольга Гончар, директор Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія терору» у Львові.

Ольга Гончар працює в музеї з вересня 2017-го року, до цього вона була проектним менеджером.

Ольга Гончар: Мене привабило в цьому музеї, що він дуже молодий, він побудований абсолютно з нуля. Там наразі можна було додати щось своє з концептуальної сторони, щоб доробити експозицію. І мені було цікаво спробувати свої сили як керівника, і як проектному менеджеру подивитися, що буде через 5 років в проекті, в який ти вклався.  

Ірина Славінська: Що таке Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія терору» у Львові? Де він знаходиться і що там можна побачити?

Ольга Гончар: Він знаходиться на проспекті Чорновола, 45Г, це за Оперним театром. Він знаходиться на території колишнього львівського гетто і колишньої тюрми №25. Тому він меморіальний, і він тематично працює з цими двома темами.

Наразі це є добудований під ключ музейний комплекс, в якому монтується експозиція, якою ми хочемо відкрити сам музей. Водночас в нас є один пустий барак, в якому ми робимо змінні проекти, лекції, дискусії та кінопокази.

Ірина Славінська: Хто фінансує бюджет? І скільки це в цифрах?

Ольга Гончар: Ми є повністю на балансі Львівської міської ради. Коли відкриємося, ми хочемо відкрити свої власні кошти – це спецфонд із квитів та платних послуг.

За 2017-ий рік я звітувала за майже 3 мільйони гривень. Це те, що було освоєно за цілий рік. Це в основному зарплати, комунальні послуги, бюджет розвитку.

Повну версію розмови можна прослухати у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.