Творчий номер українських школярів увійшов до трійки найкращих із 230 команд на олімпіаді British English Olympics

07 червня 2018 - 14:15
Facebook Twitter Google+
Як українські школярі брали участь у міжнародній Олімпіаді British English Olympics

У студії Громадського радіо - координаторка проекту British English Olimpic DEC Group Катерина Ніколаєва та діти-учасниці Маргарита Савицька, Ангеліна Артеменко.

Анастасія Багаліка: Розкажіть про олімпіаду: де відбувалася, хто брав участь і чи вперше українські школярі стали її учасниками.

kateryna_nikolayeva.jpg

Громадське радіо
Катерина Ніколаєва
Громадське радіо

Катерина Ніколаєва: British English Olympics - це міжнародна олімпіада, вона проводиться у Великобританії, триває два тижні. Відбувається на базі британських шкіл-пансіонів. Олімпіада тематична і командна. Тема цьогорічної — майбутнє планети.

British English Olympics відбулася вже вдесяте. Учасниками можуть стати діти для яких англійська не є рідною мовою. Охочих позмагатися за перемогу було більше, ніж 2,5 тис. Усі діти з різних країн.

За два тижні відбувається 7 конкурсів, 5 завдань ми готуємо в Україні і два завдання дізнаємося безпосередньо на місці. З того, що ми готували вдома, було два творчих конкурси: вистава та акапелла. Діти самі написали сценарій, а суть акапелли — взяти відому пісню і переробити слова відповідно до теми конкурсу. По акапеллі наша команда увійшла до трійки кращих серед 230 команд-учасниць. Із цим номером ми виступали на закритті олімпіади. 

Анастасія Багаліка: Що ж ви таке підготували?

Маргарита Савицька: Мы подготовили послание в будущее. Будто бы нас сейчас захватят инопланетяне и нам надо было сделать такое послание, где показать почему люди такие хорошие существа и почему нас не нужно уничтожать. Слова этой песни были очень важны, обращали внимание на суть послание, а не на наши вокальные даные. 

Анастасія Багаліка: Яким рівнем англійської треба володіти, щоб стати учасником олімпіади?

Катерина Ніколаєва: Потрібен, як мінімум, рівень Іntermediate. Адже діти опиняються у середовищі, де можуть спілкуватися лише англійською. Ця олімпіада дає дітям змогу розкрити власний потенціал і зрозуміти навіщо вони вивчають англійську, і чому вона така потрібна. 

Цю олімпіаду проводить Oxford International Education Group, партнер міжнародної освітньої компанії DEC education, яка є представником ВЕО в Україні. 

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.