Слухати

У Києві триває велогонка Race Horizon Park. Мапа перекриття доріг

26 травня 2016 - 10:43
Facebook Twitter Google+
Міжнародна велогонка Race Horizon Park проходитиме в Києві та околицях 27-29 травня. Окремий етап — любительські перегони, де можна спробувати свої сили на професійному маршруті
У Києві триває велогонка Race Horizon Park. Мапа перекриття доріг / Програми на Громадському радіо

Про етапи перегонів та їхнє значення для України розповідає співорганізатор Race Horizon Park Наталія Муравйова.

Тетяна Трощинська: Чи будуть перекриті дороги?

Наталія Муравйова: Щоб не створювати великих ускладнень для жителів Києва у робочий день, ми перенесли старт нашої гонки до нової локації — у Чабани. Проходити гонка буде по так званому олімпійському велокільцю. В п’ятницю буде невелике перекриття вулиць в районі Кругликів і Чабанів.

racehorizonpark_perekryttya_dorig.png

racehorizonpark перекриття доріг //
racehorizonpark перекриття доріг

Тетяна Трощинська: Велогонка — це популяризація велосипеда саме як спорту, а не транспорту?

muravyova_natalya.jpg

Наталія Муравйова // «Громадське радіо»
Наталія Муравйова
«Громадське радіо»

Наталія Муравйова: Це два важливих напрямки. В рамках гонки ми розглядаємо популяризацію велосипеда, як професійного спорту і здорового способу життя. Але ми також пропагуємо велосипед як транспорт, виступаємо за побудову велодоріжок, велопарковок, запуск велополіції.

Race Horizon Park дуже важлива гонка, в тому числі і для нашої країни. Це міжнародні змагання, де команди-учасниці здобувають рейтингові очки, які потім дають нам право брати участь в різних міжнародних змаганнях, таких як Чемпіонат світу і, цього року, Олімпіада в Ріо-де-Жанейро.

Василь Шандро: Хто може взяти участь у гонці? Чи всі заявки вже подані?

Наталія Муравйова: Так, всі заявки уже подані і розглянуті. Професійні велогонщики вже вчора почали прибувати до столиці. Заявки розглядалися протягом пів року, їх було дуже багато.

А для всіх любителів велоспорту анонсуємо велоперегони у неділю, 29 травня. Вони будуть проходити перед основним стартом. Інформація є на нашому сайті. Всіх бажаючих запрошуємо. Перегони проходитимуть по основному маршруту, тож можна буде спробувати позмагатись як професійні гонщики.

Тетяна Трощинська: На скільки українські дороги пристосовані для велосипедів?

Наталія Муравйова: Є такі, якими можна користуватись. Але, будуючи трасу в Чабанах, ми побачили, що є багато проблем.

Василь Шандро: Чи звучить на таких заходах тема співіснування велосипедистів і автомобілістів?

Наталія Муравйова: Це є важливою темою і подібних заходів, і безпосередньо підготовки до велоперегонів. Ведеться робота зі службами, з поліцією. Ми пояснюємо, що велосипедисти — це не перешкода на дорозі, а повноцінні учасники руху.

Велосипедистів кожного року стає більше, їхні права треба поважати. Один раз на рік ми пропонуємо всім залишити автівки вдома і спробувати провести цей день з велосипедом.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.