Слухати

У Києві витратять 50 мільйонів гривень на розвиток велоінфраструктури: на що саме?

05 квітня 2018 - 13:14
Facebook Twitter Google+
У студії кураторка велосипедних питань департаменту транспортної інфраструктури КМДА Анна Даниленко і координатор з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва Вадим Денисенко
У Києві витратять 50 мільйонів гривень на розвиток велоінфраструктури: на що саме? / Програми на Громадському радіо

Минулого року активісти за допомогою особистого втручання мера Києва домоглися виділення 50 мільйонів гривень на розвиток велоінфраструктури, розповідає Анна Даниленко:

«За ці кошти буде добудовано і відновлено маршрут Троєщина-центр, цього року вже ведуться роботи з проектування трьох магістральних веломаршрутів: Оболонь-Поділ, Виноградар-центр і Солом’янка — центр. Це маршрути, які ми для себе визначили як пріоритет.

Зараз планується реконструкція вулиці Кирилівської, де в нас проходить магістральний маршрут із Виноградаря. Там досить вузька дорога, ходить трамвай і якраз завдяки тому, що з’явиться веломаршрут, можна її реконструювати так, що вона стане зручною і для велосипедистів, і для громадського транспорту».

Координатор з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва Вадим Денисенко є одним із тих активістів, які домоглися виділення згаданої суми 50 мільйонів:

«Я дуже сподіваюся, що міськадміністрація зуміє коректно освоїти кошти, запроектувати ці маршрути, які заплановані в велоконцепції Києва і їхня пріоритетність визначалася за кількома факторами: яку кількість людей маршрут покриє, чи є якісне пряме рейкове сполучення, чи є складні інженерні споруди, оскільки в нас ще немає великого досвіду в будівництві велоінфраструктури», — говорить він.

Читайте також: 240 км велошляхів у місті: в Києві ухвалили Концепцію розвитку велоінфраструктури

Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.

Також Вадим Денисенко раніше розповідав Громадському радіо про те, що Асоціація велосипедистів Києва презентувала пропозиції з оновлення Правил дорожнього руху України та технічних стандартів в частині велотранспорту.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.