Слухати

У Львові видали музичний диск за сприяння «Громадського Радіо»

12 грудня 2016 - 14:20
Музичний диск представлено у Львові у межах фестивалю «Альфа Джаз Без»
У Львові видали музичний диск за сприяння «Громадського Радіо» / Новини на Громадському радіо

Музики Dzyga Jazz Quintet дали годинний концерт при повному залі у Львівській Філармонії, повідомляє Андрій Куликов:

«Музики «Dzyga Jazz Quintet» грають щонеділі у культовому львівському закладі «Дзига» і гастролюють за кордоном, а от студійно записаного диску в них досі не було. Концерт, в якому «Dzyga Jazz Quintet» зіграли перше відділення, зібрав сотні шанувальників у філармонії Львова – і не лише львів’ян. Олександр Лунченко, наприклад, засновник спільноти CREATIVE JAZZ FANS у Запоріжжі, відзначає імпровізаційність джазової музики.

Львів’янка Ольга Беркій викладає джазове сольфеджіо на кафедрі музичного мистецтва естради та джазу у Львівській національній академії імені Лисенка. Цього року вперше у межах фестивалю «Альфа джаз без» відбувся науково-мистецький форум з  міжнародною науковою конференцією, розповідає пані Беркій.

Ольга Беркій додає, що українські викладачі музики обговорюють з колегами із Польщі і Данії створення системи джазової освіти в Україні. Можливо, музика «Dzyga Jazz Quintet» з диску, виданого за сприяння Громадського Радіо, увійде до майбутніх підручників?»

Андрій Куликов, Громадське Радіо, Львів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+