Слухати

МЗС України провело джазовий концерт на підтримку Криму / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

МЗС України провело джазовий концерт на підтримку Криму

15 червня 2017 - 15:59
Facebook Twitter Google+

Гості

Біля Міністерства закордонних справ на Михайлівській площі 14 червня вже втретє відбувся МЗС OPEN AIR — цього разу джазовий концерт «Музика вільних людей»

МЗС проводить OpenAIR на підтримку  тих, хто виступає проти російської агресії в Криму. У чому суть акції — розпитали у представниці міністерства. У студії перший секретар Департаменту секретаріату Міністра МЗС України Ірина Шум

Цього разу захід організований спільно з Koktebel Jazz Festival. Концерт є символом солідарності та підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму.

«Цього разу ми зосередилися на Кримі, бо за цей рік було дуже багато зроблено саме на міжнародному рівні як в двосторонньому форматі, особливо, у форматі міжнародних організацій, тематика Криму постійно залишалася на порядку денному. Цьогорічним заходом ми хотіли доповнити в площині публічної дипломатії зусилля наших колег за кордоном», — говорить Ірина Шум.

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

 

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.