Слухати

Україна робить критично мало, щоб зупинити глобальне потепління, — журналістка

07 листопада 2017 - 14:57
Facebook Twitter Google+
У Німеччині, у Бонні, в понеділок, 6 листопада, розпочалася міжнародна Кліматична конференція ООН (COP23). Що сказали українській делегації? Розповіла журналістка Анастасія Магазова

anastasiya_magazova.jpg

Анастасія Магазова // Громадське радіо
Анастасія Магазова
Громадське радіо

На зв’язку з Громадським радіо журналістка Анастасія Магазова, яка перебуває у Бонні. Говоримо про старт Міжнародних кліматичних перемовин у Німеччині:

«Вся ця конференція відбувається заради того, щоб обговорити умови щодо дотримання країн-підписанців Паризької угоди. Ця угода була підписана у 2015 році на такій самій конференції, яка проходила в Парижі, і основною її метою є те, щоб країни, які підписали цю угоду, дотримувалися стримування глобального потепління, тобто, щоб воно залишалося в межах двох градусів за Цельсієм, не тепліше», – сказала Анастасія Магазова.

Вона також розповіла про те, як світова спільнота оцінила діяльність України в рамках Паризької угоди:

«Україна теж підписала цю угоду, але експерти оцінюють її дії як недостатні. За цей рік Україна потрапила в список країн, які докладають критично мало зусиль, щоб дотриматись цієї угоди, і ці плани – дуже легкі для виконання нашої країною, тому експерти вважають, що цього недостатньо для того, щоб Україна виконала всесвітній план боротьби з глобальним потеплінням», – сказала журналістка.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.