Слухати

Унікальна музична вистава: The Velvet Sun заспівають Емі Уайнхауз

05 січня 2017 - 15:13
Facebook Twitter Google+
10 та 11 січня у Києві у Театральному центрі Леся Курбаса відбудеться музичний спектакль «Body and Soul» за біографією Емі Уайнхауз
Унікальна музична вистава: The Velvet Sun заспівають Емі Уайнхауз / Програми на Громадському радіо

Павло Гвоздецький, Варвара Чайковська та Юрій Бикбаєв, учасники музичного гурту «The Velvet Sun», розповідають про музичний спектакль за біографією Емі Уайнхауз «Body and Soul», яку виконають спільно з українським поетом та публіцистом Павлом Коробчуком.

Андрій Куликов: Розкажіть, чому ви вирішили взяти участь у спектаклі?

Павло Гвоздецький: Емі Уайнхаус є досить цікавою для нас співачкою. У Києві та Хмельницькому вже за декілька днів будуть зіграні три спектаклі за мотивами життя та творчості Емі. Спектакль називається «Body and Soul» («Тіло і душа»). Головну роль у цих спектаклях, інтерв’юера, який бере інтерв’ю у Емі, грає дуже відомий український поет Павло Коробчук. А наш гурт «The Velvet Sun» виконує роль бекграунду.

10 та 11 січня ця вистава буде відбуватися у Театральному центрі Леся Курбаса на Володимирській, 23-В. У місті Хмельницький ця вистава буде 14 січня у міському монотеатрі «Кут». Ми запрошуємо всіх на ці вистави.

Андрій Куликов: На мою думку, «The Velvet Sun» не дуже може бути бекграундом вистави, тому що коли я дивлюся і слухаю ваші концерти, ви настільки виразні, що у мене є побоювання, що ваша присутність на сцені може затьмарити навіть дуже відомого Коробчука.

Варвара Чайковська: Ми дуже вдячні за таку характеристику. Дійсно, ми не можемо, тому що це не в нашому характері. Ми, в принципі, всі у нашому колективі фронтмени, ми «frontpeople». У нас у кожного є свої певні фішки. Юра грає на гітарі, ми називаємо його «душа блюзу», Паша має класичну освіту, у нього свої родзинки на фортепіано, а в мене є свої родзинки як у фронвумен.  

Андрій Куликов: Чому Емі Уайнхауз?

Варвара Чайковська: Для нас це була несподіванка. Взимку на одному з новорічних корпоративів нас попросили заспівати щось з репертуару Емі Уайнхауз. І з того все почалося.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.