Слухати

Важливо, щоби бізнес жалівся на проблеми, які виникають під час е-закупівель, — економістка

05 червня 2017 - 12:32
Facebook Twitter Google+
Про підсумки першого півріччя роботи Центру вдосконалення закупівель розповідає Наталія Шаповал

Гостя ефіру — Наталія Шаповал, віце-президентка Київської школи економіки, керівниця Центру вдосконалення закупівель.

 «За новою програмою, відкритою нашим центром півроку тому, прийшли навчатися 35 людей. Загалом був великий конкурс — 160 людей. У групі представники 17 організацій: найбільших державних підприємств і закупівельників: Нафтогазу та деяких підпорядкованих йому підприємств, Укрпошти, Маріупольської міської ради, Київської міської ради, Національної гвардії. Курс іще триває, за кілька тижнів будуть іспити. Увесь цей час триває дуже продуктивна дискусія в групі, усі задоволені», — ділиться враженнями Наталія Шаповал.

Керівниця Центру вдосконалення закупівель зазначає, що одна з цілей роботи установи — зрозуміти потенціал для покращення власне системи та закону. І практики, які наразі в них навчаються, дуже добре підказують важливі деталі, що непомітні з рівня міністерства.

«Людей не готують для того, щоб бути закупівельниками. А потрібних умінь є багато, і за всі помилки треба відповідати перед органами контролю», — каже економістка. І ділиться планами на майбутнє: «Будемо робити другу групу, вона почне працювати 1 липня. У ній навчатимуться також великі розпорядники бюджетних коштів: міста, антикорупційні органи, державні підприємтсва».

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.