Слухати

Вчительку Макаренко, яка кричала на дітей, звільнили законно, — рішення суду

18 червня 2017 - 14:26
Facebook Twitter Google+
Соснівський суд Черкас вирішив, що вчительку англійської 17-ї школи Макаренко звільнили за аморальну поведінку законно
Вчительку Макаренко, яка кричала на дітей, звільнили законно, — рішення суду  / Програми на Громадському радіо

А також відмовив їй у задоволенні позову про поновлення на роботі та компенсацію моральної та матеріальної шкоди. Про це телефоном Громадському радіо розповів Роман Бондаренко, юрист ГО «БАТЬКИ SOS», представник Дмитра Шакіна — батька, який першим заявив про поведінку вчительки Макаренко.

«В рішенні суду детально викладені всі обставини справи, яким чином було зафіксовано аморальну поведінку вчителя, ми під час судового засідання повністю заслухали аудіозапис тривалістю приблизно три години. Раніше на судовому засіданні виступали свідки захисту Макаренко. Це її колеги по школі та батьки інших дітей, які також її захищали. Окрім цього, в справі був залучений профком профспілки школи і сама школа.

Щодо звільнення, профком не дав згоду. Вони в відмові зазначили, що емоційна поведінка та підвищення тону не є аморальним вчинком. Директор школи в судовому засіданні не визначився, чи підтримає він позов Макаренко, чи ні: заявив, що на розсуд суду.

Засідання тривало півдня, до обіду 15 червня ми займалися цим, були тривалі дебати, але суддя оцінила всі докази, які були надані Департаментом освіти та гуманітарної політки Черкаської міськради, наші докази та прийшов до висновку, що поведінка вчительки справді є аморальною, відповідно, вона не може виконувати роботу, яка передбачає виховну функцію», — повідомив Роман Бондаренко.

Повну версію розмови слухайте в доданому звуковому файлі.

Нагадуємо, раніше Дмитро Шакін — батько п’ятикласниці Марії Шакіної повідомляв Громадському радіо, що його дочка почала скаржитися на те, що вчителька постійно кричить, а самі батьки помітили, що дівчина приходить зі школи пригніченою.

Читайте також: Скандал у черкаській школі: п’ятикласниця проти агресивної вчительки

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.