Слухати

Відновлювати басейни: як і навіщо?

11 березня 2016 - 11:23
Facebook Twitter Google+
Сьогодні в гостях Інна Силантьєва і ми говоримо про можливості розвитку плавання та спорту загалом: чи вистачає в Україні місць для повноцінних та безпечних занять?
Відновлювати басейни: як і навіщо? / Програми на Громадському радіо

20 160 311_075506_645x363_0.jpg

 «Громадське радіо»
Інна Силантьєва та Наталя Коваленко
«Громадське радіо»

Сьогодні у гостях «Ранкової хвилі» організатор всеукраїнського проекту «HelpSport», директорка Фонду підтримки молодіжного і олімпійського плавання та громадський діяч Інна Силантьєва, а також координатор соціальних проектів фонду Наталя Коваленко.

Олексій Бурлаков: Розкажіть про фонд, ініціативи та дитяче плавання загалом.

Інна Силантьєва: Плавание — лучший вид спорта и никому не вредит. Но беда в том, что у нас нет инфраструктуры для занятий спортом.

Ірина Славінська: Тобто не вистачає басейнів?

Інна Силантьєва: Не только бассейнов, но и залов. Когда мы организовали проект «HelpSport» — сделали аудит разрушенных спортивных зданий. Там приняли участие олимпийские чемпионы. Бессонова снималась в разбитом гимнастическом зале, Роман Вирастюк (метание ядра), мой муж — Денис Силантьев. Он нашел много разбитых бассейнов и старался сделать прыжок в разбитый бассейн, где люди написали: «Стой, не прыгай!» Мы сделали глобальную фотовыставку и подняли этот вопрос.

Ірина Славінська: Відновлення басейнів — це діалог з органами місцевого самоврядування? Чи це можна зробити на місцях, залучивши кошти від меценатів?

Інна Силантьєва: Вот в 2008 году открылся Фонд поддержки молодежного и олимпийского плавания. Мы открыли клуб детского плавания в Гидропарке — первый в Украине — сделали дорожки. Было больше 2 тысяч детей, независимо от их социального статуса.

Олексій Бурлаков: Хто може і мусить цим займатися?

Інна Силантьєва: Чтобы сделать социальный проект, нужно сделать его презентацию. Поработать над ним и привлечь любую европейскую компанию.

Ірина Славінська: На відновлення басейну потрібні дозволи чи співпраця з адміністрацією?

Інна Силантьєва: Надо принять закон: для того, чтобы получить финансы нужно пролоббировать этот закон. Чтобы на каждый город, на реконструкцию выделялась финансовая помощь. Надо закладывать бюджет в здоровье страны. Восстановление инфраструктуры — это №1, ведь здоровый человек — это здоровая страна.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.