Слухати

Я хочу, щоб моя дитина співала і танцювала під українське, – автори YouTube каналу для дітей «Кроко Роко»

09 квітня 2018 - 14:54
Facebook Twitter Google+
YouTube канал «КРОКО РОКО» з дитячими авторськими піснями українською. Яка мета проекту? Та наскільки діти вибагливі слухачі?

У студії Громадського радіо — продюсер та співзасновник проекту «Кроко Роко» Олексій Хорош та Катерина Юрчук, співзавновниця студії Britrecords.

Євгенія Гончарук: Чому вас зацікавила дитяча україномовна авторська пісня?

kateryna_yurchuk_oleksiy_horosh.jpg

Катерина Юрчук, Олексій Хорош // Громадське радіо
Катерина Юрчук, Олексій Хорош
Громадське радіо

Олексій Хорош: Існують традиційні дитячі пісні, сучасні і радянські. Сучасних, якісно зроблених з музичної точки зору, українських дитячих пісень є не багато. А ті, що є, часто низької якості. Багато англомовних, російськомовних, а україномовних бракує.

Катерина Юрчук: Дитячі сучасні україномовні пісеньки з’являються і це за щастя. Чотири роки тому, коли народилася моя перша дитина, було голо-пусто, знайти щось україномовне на YouTube було нереально. Дитяча аудиторія настільки широка, що забагато контенту точно не буде. Я, як мама, не хочу вмикати своїй дитині англомовний чи російськомовний контент. Я хочу, щоб моя дитина танцювала і співала україномовні пісні. І я їх шукаю, але знаходжу мало. Дитина – клієнт вибагливий, не все подобається і весь час хочеться чогось новенького.

Євгенія Гончарук: Хто автор першої пісеньки «Слон у перуці»? До неї вже є мультик. Наскільки краще сприймається музика, доповнена картинкою?

Олексій Хорош: Я – автор тексту. Мій друг Юра Смалюс написав музику, мультик намалювала Марія Слюсар, а Олексій Петрожицький заспівав.

Першопочатково «Кроко Роко» – це дитячий садок на Петропавлівській Борщагівці, який заснували ми з дружиною. Хотіли, щоб там було багато музики. Шукали викладача з музики. І так співпало, що Катя, яка є нашою клієнткою, почала у нас викладати. Тепер у садку тестуємо усі свої пісні, бачимо по дітях що їм подобається що ні.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.