Слухати

Якби ми брали участь у Євробаченні, заспівали б українською, — «Анна-Марія»

06 лютого 2016 - 13:30
Facebook Twitter Google+
Анна та Марія Опанасюк з гурту «Анна-Марія» у програмі «Ранкова хвиля» поділилися планами на майбутнє та думками про Крим
Якби ми брали участь у Євробаченні, заспівали б українською, — «Анна-Марія» / Програми на Громадському радіо

Анна-Марія: 12 лютого у нас концерт. Але більше пісень можна почути 14 лютого, у нас буде два концерти.

Ольга Веснянка: Ви — переможниці двох телепроектів. Як вам Євробачення? Саме сьогодні проходить український відбір.

Анна-Марія: Ми не беремо участь у відборі. Хоча багато з наших фанатів нас закликали долучитися до конкурсу цього року. Нам подобається, як організовано цей процес зараз. Я думаю, що набагато більше людей буде спостерігати за відбором. Зі списку півфіналістів нам  до вподоби гурт The Hardkiss. І нам цікаво, яку пісню представить SunSay. Тому що при всій повазі до його творчості, я його в рамках цього конкурсу не уявляю. До речі, якби ми брали участь, то ми б заспівали українською. Чи поєднали якось.

Хоч кажуть, що на Євробаченні політика відіграє певну роль, я думаю, що перше і останнє правило — просто хітова пісня.

Ольга Веснянка: Щодо Джамали і Криму. Наскільки я знаю, ви — заслужені артистки Криму. Які думки?

Анна-Марія: Ми родом з Криму. Насправді для нас це дуже близька тема. Ми будемо дивитися і спостерігати за Джамалою. І до речі, мені здається, ми — наймолодші заслужені артистки Криму, ми отримали це звання в 17 років.

Ольга Веснянка: З якого ви міста? Спілкуєтесь з рідними?

Анна-Марія: Авжеж, ми приїжджаємо час від часу. Рідні живуть там: бабуся, дідусь, батьки, маленький братик. Ми намагаємось хоча б раз на два чи три місяці приїжджати туди.

Ми не відчуваємо якогось напруження, все добре. Але зараз трохи подовжено час, за який ми можемо дістатися до Криму. Зараз ми там не виступаємо. Але я можу сказати, що це місце — наше найулюбленіше на землі. Напевно, тому що ми там народились. Воно надає нам сили, енергії. Ми, незважаючи на всі розмови, не хочемо грати за сценарієм, який нам пропонують політики. І ми хочемо показати, що ми — разом. Ми не хочемо ненависті, не хочемо роз’єднуватися.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.