Слухати

Яких письменників представить Україна на книжковій ярмарці в Парижі?

15 березня 2018 - 12:50
Facebook Twitter Google+
15 березня у Парижі відкривається щорічний Міжнародний книжковий салон. Він працюватиме протягом трьох днів: з п'ятниці по неділю включно

Про український стенд на книжковому салоні говоримо по скайп зв’язку з завідувачкою кафедри українських студій Національного інституту східних мов і культур у Парижі Іриною Дмитришин.

Анастасія Багаліка: Яким буде український книжковий стенд?

Ірина Дмитришин: У цьому салоні Україна прийматиме участь вперше після тривалої перерви. Хочемо відкрити відвідувачам сучасну Україну і говорити про події сьогодення. Салон – це велика інтелектуальна, літературна події, але також і комерційний захід. Книжки матимемо як українською, так і французькою мовами. На стенді будуть книжки різних видавництв, авторства письменників та написані журналістами, фотоальбоми. Меблі для стенду маємо від українського виробника.

Анастасія Багаліка: Хто з українських авторів буде на книжковому стенді?

Ірина Дмитришин: Оскільки подія розрахована на французьких читачів, то запросили тих авторів, чиї книжки нещодавно вийшли у Франції. Це Софія Андрухович, Андрій Кокотюха та Володимир Рафієнко.

Створення подібного стенду — кропітка та важлива колективна робота. Перша за все, треба подякувати нашому Міністерству закордонних справ, посольству, Українському культурному центру та культурному аташе. Очевидно, що у держави було розуміння важливості цього стенду. Цьогоріч офіційним запрошеним гостем є і Росія. Тому нам видається особливо важливим мати свій український стенд.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.