Слухати

З-понад 500 артистів, що підтримали агресію РФ, СБУ заборонила лише 83, — експерт

12 липня 2016 - 13:45
Facebook Twitter Google+
Чи досі на українському телебаченні існують канали, фільми та програми, що несуть пропагандистську інформацію?
З-понад 500 артистів, що підтримали агресію РФ,  СБУ заборонила лише 83, — експерт / Програми на Громадському радіо

13 639 869_1 056 230 634 465 287_2 145 142 793_o.jpg

Сергій Оснач // «Громадське радіо»
Сергій Оснач
«Громадське радіо»

В студії «Громадського радіо» – активіст громадянського руху «Відсіч», член Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів і співкоординатор ініціативи «Бойкот російського кіно» Сергій Оснач.

Євгенія Гончарук: Останнім часом в Україні з певною регулярністю забороняють російських канали та фільми. Чи багато зараз лишилося російських телеканалів, фільмів та серіалів, які є носіями шкідливого для українців контенту?

Сергій Оснач: На українському телебаченні до цього часу існує заборонений пропагандистський контент. Громадянський рух «Відсіч» постійно проводить моніторинг телеетеру і повідомляє про такі випадки у компетентні органи, зокрема у «Держкіно» і «Нацраду».  

На жаль, поки що реакція є не тою, на яку ми очікували. Хочеться, щоб владні органи робили більше для захисту інформаційного простору. На головних каналах країни на третьому році війни показують фільми з російськими «ментами». Це неприйнятно.

Євген Павлюковський: Що ви можете сказати про останню заборону 9 російських телеканалів 7 липня? Вони мають досить різний контент. Чим, наприклад, російський канал про риболовлю шкодить українському інформаційному простору?

Сергій Оснач: Це рух у правильному напрямку. Очевидно, що всі російські канали треба було заборонити вже давно, адже навіть якщо вони не є безпосередніми трансляторами російської пропаганди, вони створюють сприятливе тло для русифікації. Зараз ми, фактично, продовжуємо фінансувати російські телеканали. Разом з тим, деякі українські медіа транслюють відверту пропаганду.  На це поки що немає жодної реакції з боку «Нацради».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.