Слухати

За відношенням креативних людей до кількості населення ми займаємо одне з перших місць, — Федів

17 листопада 2017 - 13:56
Facebook Twitter Google+
Керівниця української програми Creative Europe розповідає про цікаві проекти програми, в яких можна взяти участь
За відношенням креативних людей до кількості населення ми займаємо одне з перших місць, — Федів / Програми на Громадському радіо

Програма Креативна Європа спрямована на те, щоб налагодити культурний діалог між 39 країнами-учасницями цієї програми.

«Креативна Європа підтримує м’які проекти, тобто — неінфраструктурні. Це, наприклад, розвиток мистецьких шкіл, резиденцій, проведення спільних копродукцій в театральній, цирковій, музичній сфері. Все, крім будівництва, реконструкції нерухомості або закупівлі меблів, обладнання тощо», — розповідає гостя.

Сама ж Юлія Федів розповідає, що якби вона брала участь у програмі, то об’єднала би все, щоб показати різноманітність всіх культурно-креативних індустрій і різноманітність європейського континенту та унікальність України:

«Наш потенціал надзвичайно великий, це відзначають всі інші 38 країн. По-перше, за територією ми одна з найбільших країн у Європі, за кількістю населення. За відношенням креативних людей до кількості населення ми займаємо одне з перших місць, тому більшість європейських колег, особливо, країни, які менші за розмірами, бачать потенціал у співпраці з нами».

Більше про те, як взяти участь у програмах, а також про успішні проекти слухайте в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.