Слухати

Зараз в Україні триває боротьба за тих, кому холодильник важливіший, ніж прапор, — Казарін

05 червня 2017 - 14:30
Facebook Twitter Google+
Як долати перешкоди, що виникають в українському суспільстві на шляху запровадження реформ?

Гість студії журналіст Павло Казарін розповів про «битву за байдужих» — саме під такою назвою в Павла вийшла колонка на «Українській правді». Журналіст розмірковує про реформи та їхнє сприйняття в суспільстві, а також про неінституційні зміни, які відбуваються у суспільстві останніми роками.

«Мы живем в эпоху постоянных трансформаций, и украинское общество состоит из трех разных групп. Первая — Украина Майдана, Украина волонтерства, Украина добровольчества, которая пытается изменить правила игры внутри страны. Вторая часть украинского общества — это люди с настойчивыми просоветскими ожиданиями. И третья часть — это Украина равнодушная, сконцентрированная на ценностях выживания, для которой холодильник важнее флага. Сложно упрекать этих граждан за их позицию просто потому, что Украина — небогатая страна», — каже Павло Казарін.

Журналіст вважає: «У нас стоит сверхзадача по перевариванию: а) равнодушных; б) просоветских. Возможно, это самый амбициозный процесс, который происходил на постсоветском пространстве вообще за последние четверть века».

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.