Слухати

Зелені території Запоріжжя не розмежовані у генплані, тому не захищені від забудовників, - активіст

09 серпня 2018 - 12:53
Facebook Twitter Google+
Говоримо про ситуацію з парком Яланського
Зелені території Запоріжжя не розмежовані у генплані, тому не захищені від забудовників,  - активіст / Програми на Громадському радіо

На зв’язку зі студією — активіст із Запоріжжя Микола Ралик.

Наталя Соколенко: Два дні тому почали вирубку парку Яланського у Запоріжжі. Люди виступали проти. Сьогодні о 17 біля Запорізької міськради відбудеться мітинг. 

Микола Ралик: Наприкінці минулого року наші депутати прийняли зміни до генерального плану, в яких написано, що площа озеленених територій з врахуванням зелених насаджень житлових районів приймається з розрахунку 21,85 квадратного метра. Це означає, що нам буде потрібно 1670 гектарів зелених територій загального користування, у цих змінах написано, що їх у нас всього 617 гектарів.

Громадськість вимагає забезпечити екологічні права. Є парк. Навіщо його знищувати, якщо на сьогоднішній день є недолік цих парків? Давайте спочатку доведемо до необхідної кількості, а потім вже будемо щось забудовувати.

Була переписка різними запитами з владою. Влада розказує, що насправді у нас є 1670 гектарів зелених територій загального користування, але вони не розмежовані. Нам різні чиновники кажуть, що якраз це нерозмежування територій дозволяє безкарно їх забудовувати.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.