Слухати

Зустрічі в Давосі: іноземні політики очікували більшого від реформ в Україні, - Калниш

26 січня 2018 - 14:27
Facebook Twitter Google+
У Давосі відбувається Всесвітній економічний форум. Про виступи президента України, «Український дім» та про занепокоєння європейських політиків щодо реформ в Україні розповів журналіст Валерій Калниш
Зустрічі в Давосі: іноземні політики очікували більшого від реформ в Україні, - Калниш / Програми на Громадському радіо

25 січня президент України розпочав участь у щорічній зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі з «Українського сніданку». Цього року в Давосі є також і «Український дім».

Журналіст Валерій Калниш, який також перебуває на Всесвітньому економічному форумі, відзначив, що «Український дім» та «Російський» розташовані поруч, але у «Російський дім» фактично ніхто не ходить, натомість в «Українському домі» завжди багато людей. 

Окрім цього, журналіст відмітив, що європейські політики висловлюють певну занепокоєність стосовно реформ в Україні:

«По сравнению с предыдущими Давосами, тональность изменилась. Западные политики чуть погрустнели. Это объясняется ходом реформ в Украине, мне кажется. Они ожидали большего, что реформы будут проходить быстрее, поэтому теперь они начинают не то, что ставить условия, а объяснять: мы давали деньги, мы поддерживаем вас на международном уровне, поддерживаем в противодействии действиям России, но и вы что-то сделайте, реформы – это ваша работа. И нас здесь особо похвастаться нечем».

Більше про зустрічі в Давосі, про заяви президента України Петра Порошенка під час подій Форуму та реакцію західних політиків слухайте в повній версії розмови з журналістом у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.