Реформи // Фото: pixibay

Реформи: інструкція до використання

Говоримо про позитивні зміни в Україні з розумними людьми. Які реформи найбільш нагальні? Чи все іде у правильному напрямку? Що чекати від реформ кожному з нас?

Публікації на сайті в програмі створені в рамках проекту «Комунікатор реформ – підтримка процесу висвітлення та імплементації реформ на регіональному рівні у синергії засобів масової інформації, організацій громадського суспільства та експертного середовища». Виконавці — Благодійний Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва» , ПГО ТРК «Громадське радіо». Партнер — Реанімаційний пакет реформ (РПР). Проект здійснюється в рамках програми «Просування реформ в регіони», що реалізується громадськими організаціями «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» та «Європейська правда» за фінансової підтримки Євросоюзу.

Редактори програми: Ірина Славінська та Любомир Ференс

logo_0.jpg

Реформи //
Реформи

Останні випуски

 Борги по кредитам //
19 квітня 2018 - 09:52
20 березня Верховна Рада прийняла в першому читанні Кодекс процедур банкрутств. Навіщо Україні така процедура?
Сільське господарство //
12 квітня 2018 - 13:12
Хто може претендувати на державну підтримку цього року? Розповідають генеральний директор асоціації Український клуб аграрного бізнесу та викладач Київської школи економіки
Марія Репко //
05 квітня 2018 - 09:17
Чи стане «Закон про валюту» реальною реформою? Які повноваження зберігає за собою Нацбанк?
Олександр Корінний // Громадське радіо
29 березня 2018 - 09:15
В Україні вже четвертий рік триває реформа децентралізації. Але і досі серед українців ходять міфи, що об’єднання територіальних громад призведе до зубожіння населення
Земля //
22 березня 2018 - 13:38
У Верховній Раді зареєстровано два законопроекти, які покликані прискорити реформу децентралізації
Павло Хобзей //
17 березня 2018 - 17:32
Майже три роки Україна йшла до освітньої реформи. Врешті у вересні 2017 року парламент ухвалив закон про освіту. Що змінить освітня реформа і чи вплинуть зміни на якість здобутої у школах освіти?