Реформи // Фото: pixibay

Реформи: інструкція до використання

Говоримо про позитивні зміни в Україні з розумними людьми. Які реформи найбільш нагальні? Чи все іде у правильному напрямку? Що чекати від реформ кожному з нас?

Публікації на сайті в програмі створені в рамках проекту «Комунікатор реформ – підтримка процесу висвітлення та імплементації реформ на регіональному рівні у синергії засобів масової інформації, організацій громадського суспільства та експертного середовища». Виконавці — Благодійний Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва» , ПГО ТРК «Громадське радіо». Партнер — Реанімаційний пакет реформ (РПР). Проект здійснюється в рамках програми «Просування реформ в регіони», що реалізується громадськими організаціями «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» та «Європейська правда» за фінансової підтримки Євросоюзу.

logo_0.jpg

Реформи //
Реформи

Останні випуски

Тетяна Бойко // Фото: Громадське радіо
22 лютого 2018 - 10:28
Коли реально почне працювати монетизація? Пояснює та прогнозує координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм громадянської мережі «ОПОРА»
Віталій Трубаров // Фото: Громадське радіо
15 лютого 2018 - 15:05
Проект закону про приватизацію державного майна був прийнятий 18 січня. Наразі він направлений на підпис президенту
медицина //
09 лютого 2018 - 19:25
Жителі Вінницької області елементи сучасної медичної реформи випробовують на собі з 2002 року. У більшості вінничан є електронні медичні картки, а пацієнтів супроводжують сімейні лікарі
Катерина Булавінова та Олександр Ябчанка // Фото: Громадське радіо
08 лютого 2018 - 15:11
Катерина Булавінова та Олександр Ябчанка говорять про декларації, які мають укладати пацієнти з лікарями, та пояснюють, що передбачає принцип «гроші ходять за пацієнтом»
 Ціна на газ //
01 лютого 2018 - 14:08
Президент України Петро Порошенко у Давосі в інтерв’ю виданню Bloomberg заявив, що уряд готовий врегулювати ціни на газ
Катерина Амосова // Фото: Громадське радіо
25 січня 2018 - 17:14
З ректоркою Національного медичного університету імені О. О. Богомольця обговорюємо фінансову автономізацію ВНЗ