Смачна країна. Фаршировані помідори

24 серпня 2016 - 16:31
Facebook Twitter Google+
Разом з Костею Грубичем готуємо фаршировані помідори

Доброго ранку! Підійшла приємна для гурманів мить – на «Ранковій хвилі» здіймається гребінь «Смачної країни» з Костянтином Грубичем в авангарді. Згадую напружений період свого журналістського життя, пов’язаний з проектом «Знак якості». Моєю авторською фішкою була рубрика «Рейд на виробництво». У ній я показував як виготовляється той чи інший продукт або товар. Так от серпень у нас завжди був «томатним» місяцем, бо на полях починали стигнути помідори і з них на переробних підприємствах виготовляли багато чого – від томат-пасти з кетчупом до всілякої консервації.

kostyantyn_grubych.jpg

Костянтин Грубич //
Костянтин Грубич

На сонячній Херсонщині, у Каховці, де помідорні поля чи не найбагатші в Україні, мене навчили готувати фаршировані помідори. Способів їх начиняння у різних господинь багато, але мені припав до душі і шлунку саме каховський. Можливо, він сподобається і вам?

Рецепт розрахований на 6 персон. Зріжте верхівки з  6 середніх помідорів. Акуратно ложкою вийміть м’якоть, злегка посоліть всередині. М’якоть раджу використати для борщу, наприклад.

Для начинки розімніть виделкою консервовану сайру з однієї баночки, хоча можете взяти й іншу рибу. Змішайте з однією баночкою гострого пастоподібного плавленого сиру, будь-якою посіченою зеленню, дрібно нарізаними цибулиною та зубчиком часнику та 2 звареними вкруту яйцями. Начиніть сумішшю помідори. Їх можна їсти у поході чи на пікніку – виделка з ножем не потрібні!

Нашим глядачам не зайвим вважаю нагадати, що помідори містять потужний антиоксидант – лікопін, який має протиракову дію, запобігає мутації ДНК і зростання ракових клітин. За антиоксидантним властивостям лікопін перевершує вітаміни C і E, тому запобігає старінню організму та шкіри.

Тож їмо правильні продукти і залишаймося молодими і бадьорими! Сподіваюся, вам у цьому допоможе перегляд моїх відео на ютуб-каналі. Знайте, що «Смачна країна» — міцна родина. До наступної зустрічі на гребені «Смачної країни» в ефірі «Громадського радіо». Бувайте здорові! 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.