Стартап.UА

Розмова про ідеї для бізнесу та життя. Корисні поради від підприємців та бізнес-консультантів як стартувати у бізнесі

Тетяна Трощинська:

«У програмі розбираємося у тому, що допомагає розвивати підприємницьке мислення, яких знань та вмінь не вистачає стартаперам, чому навчають та чому не можуть навчити у бізнес-школах, які реформи могли би змінити бізнес-клімат в Україні. Говоримо про все, що допоможе зрозуміти обмеження, які заважають людям та розвитку бізнесу»

Випуски програми

logo // logo
Стартап.UА 03 лютого 2015 - 12:31
Що таке «гаражний проект»? Що робить першу особу компанії ресурсною? Чи допомагає «джинса» просувати бізнес? Чи має бізнес бути аполітичним?
logo // logo
Стартап.UА 29 січня 2015 - 14:28
Як запустити видання майже зовсім без грошей? Чи може такий проект бути самоокупним? Як виглядає ринок мікротаргетингових видань в Україні і світі?
Громадського радіо //
Стартап.UА 20 січня 2015 - 20:23
Чим Інтернет-магазин відрізняється від традиційного? Яким має бути сайт, що продає? Які переваги нішевого бізнесу?
Громадського радіо //
Стартап.UА 30 грудня 2014 - 08:00
Як організована вікі-спільнота? У чому переваги колективного інтелекту? Чи є Вікіпедія нейтральною і для кого вона призначена?
Громадського радіо //
Стартап.UА 29 грудня 2014 - 15:07
Що таке платформа інновацій Велика Ідея і що таке велика ідея? Що спільного між традиційним інвестуванням та спільнокоштом? Що треба знати, розпочинаючи проект?
Громадського радіо //
Стартап.UА 29 грудня 2014 - 10:47
Координатор кампанії Любов Акуленко розповідає про напрямки роботи проекту та як "Сильніші разом" допомагають, зокрема, українським бізнесменам підготуватись до виходу на європейські ринки