Слухати

Юлія Пелешок (Колонщинська сільрада): «Потрібно вміти домовлятися»

10 жовтня 2014 - 17:55
Facebook Twitter Google+
«У нас в сільраді не було навіть туалетів. Першим кроком на посаді стало створення комунального підприємства, який займається вивозом сміття та водопостачанням"
Юлія Пелешок (Колонщинська сільрада): «Потрібно вміти домовлятися» / Програми на Громадському радіо

Юлія Пелешок«Коли я прийшла працювати сільським головою, у нас в сільраді не було навіть туалетів. Першим кроком на посаді стало створення комунального підприємства, який займається вивозом сміття та водопостачанням. Ми закупили сміттєзбиральну машину», — Юлія Пелешок, голова Колонщинської сільської ради. Вона переконана, що об’єднання зусиль приносить користь: «Таким чином у нас з’являється більше можливостей». Постійна ведуча «Території» — Ірина Соломко.

«Коли я прийшла працювати сільським головою, у нас в сільраді не було навіть туалетів. Першим кроком на посаді стало створення комунального підприємства, який займається вивозом сміття та водопостачанням. Ми закупили сміттєзбиральну машину, — ділиться досвідом Юлія Пелешок.

— Бути сільським головою – це виходити за рамки того, що записано в правилах. Кожне питання, яке ми вирішували та вирішуємо в сільській раді, мені завжди хотілося вирішувати з найбільшою ефективністю для людей та громади. Завжди треба ставити цілі. Ми хотіли побудувати дитячий садочок, тому зробили проект. За що будувати у нас не було. Але був проект, і потім ми вже почали думати, де шукати гроші. І ми їх знайшли.

Багато зараз говорять про реформування місцевого самоврядування, але пояснити, які від цього будуть плюси та мінуси, ніхто не може. Це повинні бути не просто слова, а розрахунки. Ми повинні знати про ті вигоди, які ми отримаємо. В цьому інформаційному плані з громадами владі потрібно активно працювати», — попереджає вона.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.