«Точки опори»  // «Громадське радіо»

Точки опори

Проект соціально-психологічної підтримки людей, які потрапили у складну життєву ситуацію через конфлікт на Донбасі

Програма ТОЧКИ ОПОРИ виходить у прямому ефірі щосереди і щосуботи з 13:05 до 14:00.

Де отримати допомогу

Телефонуйте в студію. Ставте запитання. Діліться власним досвідом. Пропонуйте теми.

0 800 750 490 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів.

Наші гості: професійні психологи, психотерапевти, соціальні працівники, а також люди, які готові поділитися власним досвідом вирішення проблем, з якими вони зіткнулися через конфлікт.

Кликайте, чтобы оценить этот материал

Якщо вам потрібна індивідуальна допомога, наш координатор зв’яжеться з вами поза ефіром і направить до найближчого центру безкоштовної соціально-психологічної підтримки.

Проект «Точки опори» виходить в програмі «Київ-Донбас» за підтримки International Medical Corps і JSI Research & Training Institute, INC, завдяки грантовій підтримці USAID. Погляди і думки, висловлені в програмі, не розглядаються як відображення поглядів або думок всіх вищезгаданих організацій.

Останні випуски

 Роман Мельниченко та Влада Ралко // «Громадське радіо»
18 лютого 2017 - 17:56
Як агресія і сексуальність як рушійні сили живлять мистецтво? І як мистецтво допомагає людині усвідомлювати себе і те, що відбувається навколо?
Артем, Руслан Кучук, Леся Василенко та Володимир Примаченко // «Громадське радіо»
15 лютого 2017 - 20:46
У день річниці виведення радянських військ з Афганістану згадуємо минуле та говоримо про теперішнє — про проблеми ветеранів уже нової війни, що триває на сході України
Віталіна Маслова // «Громадське радіо»
15 лютого 2017 - 18:35
Позитивним досвідом реалізації проекту для учасників бойових дій з «Громадським радіо» поділилася Віталіна Маслова — голова благодійної організації «Творча Криївка»
Оксана Бочарова // «Громадське радио»
11 лютого 2017 - 21:44
Как защитить детей на линии фронта, какие вызовы стоят перед взрослыми в критических ситуациях и что сделать, чтобы помочь ребенку пережить ужасы войны?
Тетяна Сіренко та Наталка Сонечко // «Громадське радіо»
08 лютого 2017 - 19:23
Говоримо про міфи і специфіку проявів насильства в родинах ветеранів АТО: як попередити, що робити, якщо ви опинились у подібній ситуації, куди звертатись?
Насильство у сім’ї  // legalaid.in.ua
08 лютого 2017 - 16:29
За 2016 рік на гарячу лінію «Ла Страда Україна» надійшло 38 000 дзвінків, близько 20% з яких стосуються саме насильства в родинах військових