Слухати

Андрій Куликов: Частина ударів, призначених Царьову, дісталася мені

16 квітня 2014 - 11:27
Facebook Twitter Google+
Андрія Куликова також штовхали і били, коли він супроводжував відхід Царьова по "коридору ганьби"
Андрій Куликов: Частина ударів, призначених Царьову, дісталася мені / Програми на Громадському радіо

Андрій КуликовАндрій Куликов — очевидець побиття Олега Царьова після випуску «Свободи слова» (ICTV). розказав про обставини нічної облоги каналу ICTV, коли в ніч проти 15 квітня натовп знущався над двома кандидатами у Президенти: облив зеленкою Михайла Добкіна і побив Олега Царьова.

Самого Андрія Куликова також штовхали і били, коли він супроводжував відхід Царьова по «коридору ганьби». Андрій Куликов розповів Громадському радіо подробиці інциденту:

«Практично коли програма «Свобода слова» на ICTV почалася, до нас прийшли двоє людей із 8 сотні самооборони Майдану і захотіли бути присутніми на програмі. Ми їх пустили в експертний ряд. А потім під каналом стали збиратися люди, які вимагали, щоб до них вийшов Олег Царьов. Вони заявили, що хочуть провести з ним виховну роботу.

Коли уже доходила програма до кінця, то я помітив що Царьов навіть не досидів до кінця програми, а вийшов. Я подумав, що він готується вийти з каналу непомітно. Але коли закінчилась програма  я прийшов і побачив, що він залишився у гримерці. 

Коли охоронці виводили кандидата Олега Царьова з будівлі каналу через «коридор ганьби», вони взяли його в кільце. І звісно частина ударів, які призначалися Царьову, дісталася і мені. І ще на мене впало багато яєць, якими намагалися закидати Царьова», — розповів Андрій Куликов. 

«Виникло питання: на скільки це було сплановано, і ким це було сплановано. А може це і справді суто народна ініціатива. У мене враження, що саме Добкін попав у засідку випадково, тому що його участь ми не анонсували. Я думаю, що його зупинили ті, хто насправді очікував Царьова.

В тій обстановці, що зараз панує в Україні, часто небажання слухати один одного, небажання визнавати за іншими людьми право мислення інакше. Тому я вважаю: нічого дивного, що трапляються такі речі. Я знаю, що подібні речі трапляються із журналістами і громадськими активістами, які працюють на сході країни.

 Я вважав, що в Києві такого не відбудеться, але, з одного боку, люди справді роз’ярені багатьма речами, з іншого боку, якщо це не свідомі провокатори, не усвідомлюють, що так, як ми вчиняємо з кимось, так і ті інші чинять з нами.

Я вважаю, що з боку тих, хто напад на Царьова, це було неправильно. Осуд є, осуд найефективніше  висловлюється мовчанням і презирством, а не побиттям», — вважає журналіст.

Проект «Чесні вибори» реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.