Слухати

ЦВК опрацювала 61 % протоколів, Порошенко перемагає в першому турі

26 травня 2014 - 14:16
Facebook Twitter Google+
За данними Центрвиборчкому станом на 11:15 26 травня Петро Порошенко набрав 53,72% голосів виборців
ЦВК опрацювала 61 % протоколів, Порошенко перемагає в першому турі / Програми на Громадському радіо

IMG_20140526_104125За данними Центрвиборчкому станом на 11:15 26 травня Петро Порошенко набрав 53,72% голосів виборців. На другому місті Юлія Тимошенко з 13,08% голосів. Третє місце у Олега Ляшка 8,48%.

У ЦВК заявили, що вибори Президента в Україні відбулися. Остаточні результати підрахунку голосів будуть оприлюднені протягом 10 днів. В цілому явка по Україні склала більше 60%.

На четвертому місті Анатолій Гриценко. Він набрав 5,46% голосів. Далі йде Сергій Тігіпко з 5,25%

У ЦВК заявили, що вибори Президента в Україні відбулися. Остаточні результати підрахунку голосів будуть оприлюднені протягом 10 днів.

Голова ЦВК Михайло Охендовський на бріфінгу заявив, що в цілому явка по Україні склала більше 60%.

«Хакерські атаки на сайт ЦВК і систему «Вибори» не припіняється, але система працює у щтатному режимі. Результати голосування у Донецькій та Луганській областях будуть відомі тільки після надходження до ЦВК протоколів з мокрими печатками.

Якби не одночасне проведення місцевих виборів явка булаб ще вищою, а результати голосування опрацьовувалися швидше. Члени виборчих комісій на цих виборах опрацьовували відразу по декілька протоколів, тому робота на дільницях відбувалася дуже повільно», — повідомив голова ЦВК.

На думку Охлендовського щоб в подальшому уникнути подібних проблем потрібно вибори Президента та вибори до місцевих рад проводити окремо.

Нагадаємо вчора в Києві деякі виборчі дільниці завершили роботу набагато пізніше 20:00. Люди, які на 20 годину залишилися на дільницях продовжували голосувати до першої години ночі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.