Слухати

Вибори в Івано-Франківську — драматичні останні дні кампанії: Сергій Борис

27 жовтня 2014 - 13:56
Facebook Twitter Google+
"В Івано-Франківську хід голосування був аж нудним. Були процедурні порушення. Натомість драматичними були останні дні кампанії, коли було застосовано брудні технології"
Вибори в Івано-Франківську — драматичні останні дні кампанії: Сергій Борис / Програми на Громадському радіо

08Журналіст Сергій Борис («Курс»): «В Івано-Франківську хід голосування був аж нудним. Були процедурні порушення. Натомість драматичними були останні дні кампанії, коли було застосовано брудні технології». Цікавим Сергій Борис називає досвід балотування Петра Шкутяка — героя Майдану, учасника «Айдару»: «Проти нього балотується людина Коломойського, директор «Буковелю» Шевченко, кампанія якого будувалася на ремонті доріг.

Він за попередніми даними перемагає з відривом у 5%».Сергій Борис: В Івано-Франківську вибори, і в області взагалі, сам хід голосування, день голосування був досить спокійним, мирним, аж нудним. Особливих порушень не було помічено, тобто вибори були досить чисті. Серед порушень виявлено передчасне заповнення риквізитів-протоколів, одна-дві спроби проголосувати без паспорта, які були помічені. Нічого драматичного, нічого яскравого, такого,  щоб викликало інтерес навіть ЗМІ.

А ось в останні дні кампанії були драматичними, тобто тут в останні дні включились доволі-таки брудні технології, але  це не до порівняння з тим, що було у 2012 році. Тобто вибори можна вважати зразковими.

Ірина Славінська: А якщо згадати ось цю прецікаву історію з балатуванням Петра Шкоцяка. Я так розумію, що це кандидат по мажоритарці, якого просувають самі івано-франківчани. І які результати Петра Шкоцяка тепер відомі, якщо вони відомі? Можливо, можна якось оцінити його перспективу, бо мені здається це важливий приклад руху депутата знизу догори, якщо звісно вдасться?

Сергій Борис: Так. Це найцікавіша інтрига виборів на Прикарпатті, бо ту ми маємо таку яскраву людину від громадянського суспільства, яка пройшла майдан до кінця і добровольцем була в “Айдарі”, має якийсь управлінський досвід і величезну громадянську підтримку. Проти нього балатується людина Коломийського, директор “Буковелю” Шевченко.На жаль Петро почав її  дуже пізно , тобто його кампанія тривала місяць, вона була надзвичайно обмежена в коштах, працювали люди на всіх волонтерських засадах, на відміну від дуже дорогої, коштовної кампанії Шевченка.

Його кампанія будувалась на ремонті дороги і це не будь-яка дорога, а це міська окружна. При чому, фірма його програла тендер і основні кошти несла його фірма, це подається як ремонт Шевченком ледь не за власні кошти. От одна з таких сірих технологій- псевдо. соціологіні опитування..Я обдзвонював людей, проводив соц.опитування про те, що ви знаєте про кандидатів.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.