Слухати

«Громадська хвиля», ефір 19 вересня. Година друга: «Золотий вересень» 1939-го, люстрація 2014-го

20 вересня 2014 - 04:37
Facebook Twitter Google+
Для Радянської армії 17 вересня не було важкою операцією – історик Сергій Гончаров. Однак ця легкість помилково налаштувала СРСР на легку кампанію у Фінляндії
«Громадська хвиля», ефір 19 вересня. Година друга: «Золотий вересень» 1939-го, люстрація 2014-го / Програми на Громадському радіо

Олег ШинкаренкоДля Радянської армії 17 вересня не було важкою операцією – історик Сергій Гончаров. Однак ця легкість помилково налаштувала СРСР на легку кампанію у Фінляндії. Хоча у фінів були менші збройні сили ніж у поляків, радянські війська застрягли там на три місяці і не досягли намічених цілей.

Єгор Соболєв і Тетяна Козаченко у «Громадській хвилі»: розмова про люстрацію. Єгор Соболєв: я вибачився перед депутатом Журавським за тих людей, котрі кинули його в сміттєвий бак. Як свідчить пан Соболєв, вони не мали достатньо інформації про солідний внесок пана Журавського в ухвалення закону а лише знали, що він співпрацював з Партією регіонів.

Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.