Слухати

Перші кроки люстрації — розповідає Тетяна Козаченко, директорка департаменту з питань люстрації Мінюсту

09 листопада 2014 - 12:54
Facebook Twitter Google+
"Люстрація - це не кримінальна відповідальність, а позбавлення права працювати в державних установах. Потрібна ротація кадрів"
Перші кроки люстрації — розповідає Тетяна Козаченко, директорка департаменту з питань люстрації Мінюсту / Програми на Громадському радіо

Тетяна Козаченко Новопризначена директорка департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко про своє призначеня: «За рік у державних органах нічого не змінилося — ані в системі, ані в роботі, ані в кадрах. Те, що люди змогли «вигризти» зміни — це дуже важливий крок. Те, що ми приступили до державної роботи — це теж дуже важливий крок. Раніше я жодного дня не працювала в державній службі, та й сама не брала на роботу тих, хто пропрацював на державній роботі більше 2 років.

А тут я пішла на державну службу, тому що іду працювати не просто виконавцем. В мене є можливість втілити в життя свій досвід та перевірити, чи можна цю систему змінити зсередини». Люстрація почнеться з Міністерства юстиції, далі — міністри та всі керівники вищої ланки. Тетяна Козаченко зауважує: «Люстрація — це не кримінальна відповідальність, а позбавлення права працювати в державних установах. Потрібна ротація кадрів».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.