Слухати

Протягом 10 років ми не мали парламенту, — Віктор Кривенко (Самопоміч)

03 грудня 2014 - 14:24
Facebook Twitter Google+
Народний депутат від "Самопомочі" Віктор Кривенко розповідає про потребу відновлення парламентаризму в Україні та коментує склад новообраного парламенту
Протягом 10 років ми не мали парламенту, — Віктор Кривенко (Самопоміч) / Програми на Громадському радіо

Віктор КривенкоНародний депутат від «Самопомочі» Віктор Кривенко розповідає про потребу відновлення парламентаризму в Україні та коментує склад новообраного парламенту. «Я особисто просив кожного з нових міністрів, які щойно отримали українське громадянство, після того, як вони залишать посаду, залишатися українцями. Відповідь двох з трьох мене влаштувала», — сказав Віктор Кривенко. 

Народний депутат також додав, що особливі надії має на нового міністра охорони здоров’я, одним із завдань якого він бачить впровадження раннього скринінгу  для профілактики великої смертності жінок від раку молочної залози.
 
Коментуючи створення призначення Юрія Стеця на посаду міністра інформаційної політики, Віктор Кривенко сказав, що позитивно ставиться до підняття теми інформаційної безпеки: «Хтось повинен формувати технічне завдання. Але є Держкомінформ, тож навіщо створювати новий орган?»
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.