Слухати

Ахметов зараз сидіть на шпагаті між Україною і Росією, — депутат Чумак

01 травня 2014 - 15:49
Facebook Twitter Google+
Для вирішення проблем на Сході негайно треба вирішити питання легитимності застосування зброї участниками АТО, — Валентин Бадрак
Ахметов зараз сидіть на шпагаті між Україною і Росією, — депутат Чумак / Програми на Громадському радіо

 Олександр Палій Ахметов міг би зі своїми можливостями зробити так, щоб рух сепаратистів на Донбасі був зменшений до мінімуму.  Таку думку в ефірі Громадського радіо висловив Віктор Чумак, фаховий юрист, генерал-майор запасу, народний депутат від фракції Удар.

В свою чергу Валентин Бадрак, директор Центру дослідження армії вважає, що для вирішення проблем на Сході негайно треба вирішити питання легитимності застосування зброї участниками АТО. «Співробітники нашої «Альфи» про росіян кажуть так: «Вони на війні, а ми на роботі». Вони в нерівних умовах», — вважає експерт.

Валентин Бадрак: Більшість міст на Донбасі треба блокувати негайно, та негайно треба вирішити питання застосування зброї. Внутрішні війська, нацгвардію перекидати із західних регіонів, застосовувати народну самооборону. Але є дуже велика проблема застосування зброї. Негайно треба вирішити питання легитимності застосування зброї. Зараз і «Альфа» і антитерористичні служби поки що підходять всі під закон «Про міліцію». Вони кажуть, що не можуть застосовувати зброю. Про росіян кажуть так: «Вони на війні, а ми на роботі». Вони в нерівних умовах.

Віктор Чумак: Військово-політичне керівництво не проводить переговорів, або проводить їх дуже погано з місцевими олігархами та тими представниками Партії регіонів, які мають там вплив. А вони дійсно мають вплив. Позавчора буз захоплений «27 канал» в Донецьку і телеканал «Донбас».

Але телеканал «Донбас» вже зранку працював у нормальному режимі, тому що його пов’язують з Ахметовим. А переговори не ведуться. І я так розумію, що Ахметов однією ногою в Росії, іншою – в Україні, і застиг у шпагаті. Він міг би зі своїми можливостями зробити так, щоб рух сепаратистів був зменшений до мінімуму.

Фото: Вікіпедія

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.