Слухати

Беркут слід «амністувати» й відправити на захист Батьківщини, — Олександр Давиденко

16 квітня 2014 - 19:51
Facebook Twitter Google+
На думку Олександра Давиденка, беркутівці, які не чинили важких злочинів - потужна сила, яка необхідна Україні "на лінії вогню":
Беркут слід «амністувати» й відправити на захист Батьківщини, — Олександр Давиденко / Програми на Громадському радіо

Донецк 15апреля Президент міжнародної асоціації офіцерів спецпідрозділів з боротьби з організованою злочинністю  Олександр Давиденко вважає, що українській владі слід «амністувати» «Беркут». Про це він заявив в ефірі Громадського радіо. «Але ж є тисячі людей, надзвичайно підготовлених, завтра їх чекає зустріч з прокурором.

Зрозуміло, що рватися захищати владу, яка завтра поведе їх на допит, вони не стануть. Тому треба оголосити, що ті, хто не здійснював тяжких злочинів, (відправляються), так би мовити, в «штрафбат» — захищати Батьківщину», - вважає Давиденко.

«Зараз наше керівництво має зробити конкретний крок — потрібно якимось чином оголосити амністію таким людям. Звичайно, не всім. Я не маю на увазі тих, які стріляли в людей зі снайперських гвинтівок, автоматів, вбивали, чи тих садистів, котрі викрадали, вивозили людей… Вони повинні бути покарані.

Але ж є тисячі людей, надзвичайно підготовлених, завтра їх чекає зустріч з прокурором. Зрозуміло, що рватися захищати владу, яка завтра поведе їх на допит, вони не стануть. Тому треба оголосити, що ті, хто не здійснював тяжких злочинів, (відправляються), так би мовити, в «штрафбат» — захищати Батьківщину».

На думку Олександра Давиденка, такі бійці — потужна сила, яка необхідна Україні «на лінії вогню»:

«Шкода, що настільки підготовлені фізично, матеріально в контексті озброєння підрозділи зараз не  беруть участі у вирішенні питання (східного). Це потужний підрозділ, бійці були в кожній області. Далі — ВВ. У них також були спеціальні підрозділи, батальйони, роти, які теж мали серйозну підготовку, в тому числі антитерористичну. Я вже не кажу про підрозділи «Альфа» чи «Сокіл», які також потужні».

Президент асоціації розповідає, що раніше в особливих колах «Беркут» йменувався таким собі «джокером»:

«Хто захищав владу від українського народу? В основному це був підрозділ «Беркут», якого влада в деяких колах йменувала своїм «джокером». І я навіть не очікував, що настільки серйозно поставилися до підготовки цих підрозділів, особливо до ідеологічної роботи. Їх настільки зомбували, переконуючи в тому, що влада — адекватна, народна (мається на  увазі так звана «донецька»), а навколо — одні бандерівці».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.