Слухати

Без «парасольки» НАТО Україна завжди буде або прохачем, або жертвою, — екс-міністр закордонних справ

29 липня 2014 - 13:50
Facebook Twitter Google+
США, Великобританія, Франція, Німеччина та Італія започаткувати секторальні санкції проти Російської Федерації. Це початок створення коаліції країн, які зможуть протидіяти країні-агресору?
Без «парасольки» НАТО Україна завжди буде або прохачем, або жертвою, — екс-міністр закордонних справ / Програми на Громадському радіо

Володимир ОгризкоМіністр закордонних справ України 2007-2009 років Володимир Огризко повідомив, що рішення п`яти країн (США, Великобританія, Франція, Німеччина та Італія) започаткувати секторальні санкції проти Російської Федерації, означає початок створення коаліції країн, які зможуть активно протидіяти країні-агресору.

Пан Огризко зазначив, що такі санкції призведуть до відчутних втрат для російської економіки, а в деяких сегментах вони будуть катастрофічними для економіки, оскільки Росія надзвичайно залежить від технологічних розробок провідних країн у таких сферах, як військово-промисловий комплекс, газо- і нафто-видобуток, банківська справа.

Таким чином, Російська Федерація, яка агресією проти України зруйнувала світову систему безпеки, втратить не лише шалені гроші (100 мільярдів доларів — це лише початок — зазначив колишній міністр закордонних справ), а й можливості для розвитку. Такою є плата за війну.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.