Слухати

Більше 90% корупції оформлено законодавчо, — редактор сайту «Наші гроші»

22 червня 2014 - 15:43
Facebook Twitter Google+
Боротися з великою корупцією важко, а в деяких випадках – неможливо. Причиною цьому є те, що 99% корупції оформлено законодавчо, — Олекса Шалайський
Більше 90% корупції оформлено законодавчо, — редактор сайту «Наші гроші» / Програми на Громадському радіо

Олекса ШалайськийБоротися з великою корупцією важко, а в деяких випадках – неможливо.  Причиною цьому є те, що 99% корупції оформлено законодавчо. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив головний редактор сайту «Наші гроші» Олекса Шалайський. «Корупція ніколи не закінчиться в жодній країні.

 

Серйозно знизилась корупція в тих галузях, де її може відслідкувати пересічний громадянин. Будь-яка людина може сісти і почитати «Вісник державних закупівель» або постанову Кабінету Міністрів або наказ якогось міністерства. Багато схем справді зупинено.

 

Багато тендерів корупційних зупинено. Немає корупційних постанов Уряду, хоча вони завжди йшли з регулярністю. Що стосується корупції, яку важко зафіксувати документально, то мені здається, що вона лишилася на тому ж рівні. Назвем це хабар ДАІ-шнику, тобто ніде ДАІ-шник не розписується, що він взяв 100 гривень»,- каже Олекса Шалайський.

 

«Нас більше цікавить велика корупція, ніж маленька. З великою корупцією дуже важко боротися, бо 99% корупції була оформлено законодавчо. Це є Закон України, який дозволив підприємцю збирати гроші з людей.

 

До цього часу існує схема корупційна про те, коли я продаю квартиру, то мені її треба оцінити. Це роблять акредитовані оцінщики, але вони всі насправді працюють за однією схемою. І дуже часто зламати цю схему ти не можеш, бо у тебе немає підтримки Парламенту» – розповів він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.