Слухати

«Дикі» сотні Майдану формують свій батальйон

17 травня 2014 - 18:54 92
Facebook Twitter Google+
Голова Центральної ради сотень Майдану Спартак Добровольський розповів Громадському радіо чому багато бійців не коряться наказам секретаря РНБО

Спартак ДобровольскийГолова Центральної ради сотень Майдану Спартак Добровольський розповів Громадському радіо чому не коряться наказам секретаря РНБО чимало з бійців, котрі залишаються в Києві.

Нинішня влада нас називає «дикими сотнями». Ми цього не цураємося, в плані того, що не дикі, а аполітичні. Ті політичні структури, які використали в певній мірі Майдан, пішли з нього. А тим, хто лишився і повертається після лікування, необхідно надавати подальшу допомогу.

Тих, хто лишився на Майдані потрібно організовувати. Основна ідея Майдану спочатку була — зміна системи. Вона не відбулась. Ми вирішили, що все необхідно продовжувати в пам’ять про наших загиблих товарищів.

П’ятого травня пан Парубій видав наказ про реорганізацію сотень самооборони в батальйони. Згідно закону України «Про мобілізацію» ми так само будемо створювати свій батальйон «Майдан», в який будуть входити люди, першим чином, що мали попередній військовий досвід. У другу чергу, це будуть ті, хто буде навчатися у нас на полігонах, і так само буде докомплектація.

Чисельність особового складу батальйону різна. У мирний час досягає до трьохсот, а у військовий час більше. Для чого це? Зробити нашу державу єдиною, щасливою, незалежною в дійсності від олігархів, зовнішніх впливів інших країн.

Відповідно закону України «Про мобілізацію» громадські організації можуть так само, як і державні, створювати такі об’єднання. Є таке поняття, як мобілізаційний план дій для всієї держави. Я сподіваюсь, що він існує.

Наша структура повинна згідно цього плану взаємодіяти з Міністерством оборони України. Для своєї структури ми так само створюємо свій мобілізаційний план

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.