Слухати

Евакуація та надзвичайна ситуація в зоні бойових дій

01 лютого 2015 - 11:20
Facebook Twitter Google+
Говоримо про введення режиму надзвичайної ситуації, про евакуацію мирного населення з зони бойових дій, зокрема про евакуацію мешканців Дебальцевого та режим надзвичайной ситуації
Евакуація та надзвичайна ситуація в зоні бойових дій  / Програми на Громадському радіо
Дворецкая и РеуцкийГоворимо про введення режиму надзвичайної ситуації, про евакуацію мирного населення з зони бойових дій, зокрема про евакуацію мешканців Дебальцевого та режим надзвичайной ситуації. Олександра Дворецька (Восток-СОС): «Сама евакуація відбувається зараз більшою мірою за рахунок волонтерських груп. Донецька обадміністрація підключилася, відкривши гарячу лінію, яка працює лише до 18.00, на жаль. Щодня поступає від 30 заявок на евакуацію від людей, які сидять у підвалах — зазвичай це робить людина, котра змогла дістатися місц, де є зв’язок, та зробити заявку за інших. Багато людей не виїжджають, тому що не знають, куди виїжджають. Евакуація — це комплекс заходів. Вивезення — це лише перший етап». Сподобався матеріал? Підтримай Громадське радіо!
 

 
Журналіст і блогер Костянтин Реуцький описав, як мала би відбуватися евакуація: «Держава має забезпечити людей транспортом, місцем, де вони розташуються на безпечних територіях, також на місці має працювати міліція та МНС, які ходитимуть підвалами, попереджуватимуть про евакуацію, щоб транспорт міг приїхати, швидко забрати людей і швидко доставити їх у безпечне місце. Складно працювати в таких умовах, але місцева міліція та батальйон «Львів» намагаються зробити все можливе».
 
Олександра Дворецька пояснила, режим надзвичайної ситуації не впливає на реалізацію прав і свобод громадян: «Це режим, який застосовується для підвищеної готовності органів виконавчої влади на місцях».
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.