Слухати

Інна Богословська: Власенко фактично стає новим Портновим

24 квітня 2014 - 00:40
Facebook Twitter Google+
Інна Богословська ставить знак рівняння між головним юристом Януковича Андрієм Портновим і екс-захисником Юлії Тимошенко Сергієм Власенком
Інна Богословська: Власенко фактично стає новим Портновим / Програми на Громадському радіо

Наталка Диденко Інна Богословська в інтерв’ю Громадькому Радіо ставить знак рівняння між головним юристом Януковича Андрієм Портновим і екс-захисником Юлії Тимошенко, народним депутатом фракції «Батьківщина» Сергієм Власенком.

Нардеп заявила, що вона категорично проти прийняття Сергія Власенка до Вищої ради юстиції. Також вона вважає, що БЮТ і Тимошенко заважають проведенню виборів Президента.

В середу 23 квітня в Одеській юридичній академії намагалися провести з’їзд Ради вищих юридичних навчальних закладів, де мали би призначати частину членів Вищої ради юстиції. Проведенню зібрання, на яке мав би значний вплив народний депутат Сергій Ківалов, зашкодили одеські майданівці. 
 
В короткому інтерв’ю Інна Богословська заявила, що вважає подібними методи, якими для затвердження членів Вищої ради юстиції діє нинішня влада, з методами влади попередньої. Про це вона заявила в інтерв’ю Громадського радіо.

 «Сьогодні йде процес, коли Власенко з БЮТу намагається зробити із судової системи теж саме, що було за часів Портнова. І Власенко фактично стає новим Портновим. Я цьому буду завадити будь-якими засобами. І буду стояти проти цього. Я впевнена, що вищу раду юстиції взагалі як і всі органи можно формувати тільки після того, як в нас з’явиться легітимна влада, легітимний президент і т.д.

Я всіх закликаю зробити все, щоб вибори Президента відбулися. Абсолютно очевидно, що є протистояння цьому з боку БЮТа, Тимошенко. При тому, що вони заявляють, що ці вибори проводити треба. Але ми бачимо, що робиться все, щоб їх не було.

Росія буде робити все, щоб їх не відбулося. Тому я згідно з тими, хто каже – проведення виборів це вже буде перемога України і над зовнішніми і над внутрішніми ворогами», — вважає Інна Богословська.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.