Слухати

Люди вже тікають з Донбасу, і ніколи туди не повернуться, — Денис Казанський

17 червня 2014 - 16:21
Facebook Twitter Google+

artworks-000082594886-lj2nn4-t500x500Журналіст Денис Казанський у другій годині «Громадської хвилі» розповідає про події на Донбасі. За словами журналіста, він поїхав з Донбасу, тому що «люди збожеволіли, вони кажуть, що хочуть побудувати сильну державу, але чомусь грабують, вбивають і палять будинки…». Денис Казанський вважає, що з боку уряду треба було робити Донбас більш українським, створювати товариства, більше возити людей в інші регіони. Два десятки років упущено. А тепер на Донбасі вже повноцінна війна, — говорить журналіст.

Коли все починалося, більшість людей мовчало і мовчки спостерігало. Але у Донбасі Євромайдан ніколи не збирав стільки людей на проукраїнські мітинги, як збирали сепаратисти. Донецькі люди дуже радянські,  — вважає Казанський.

«Що робити зараз, коли вже є трупи, війна, родини пройшли горе,  бачили, що і українська армія стріляла… Можливо надання Донбасу якоїсь автономії, проведення референдуму і потім вже відбудова цих стосунків, але це не дуже реалістично. Ми розуміємо, що будуть зруйновані міста, бізнес тікає з регіону, впаде економіка і Донбас втратить багато населення. Це песимістично, але це реальність», — розповів Денис Казанський.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.