Слухати

Міліцію України треба реформувати у поліцію, — Марина Цапок

14 червня 2014 - 16:00
Facebook Twitter Google+
Експерт групи з реформи органів правопорядку реанімаційного пакету реформ Марина Цапок розповіла про реформу прокуратури і міліції
Міліцію України треба реформувати у поліцію, — Марина Цапок / Програми на Громадському радіо

artworks-000082316164-jhww08-t500x500Експерт групи з реформи органів правопорядку реанімаційного пакету реформ Марина Цапок розповіла про реформу прокуратури і міліції. Міліцію треба перейменувати на поліцію. Є десять компонентів, які пропонується змінити.  Важливо, щоб змінилася не тільки назва, а й сама суть роботи органів, — вважає Марина Цапок.

«Наша організація займається моніторингом роботи міліції вже п’ять років. Є десять компонентів, які пропонується змінити. Має бути шеф поліції, який буде очолювати поліцію, він має обиратися за професійною ознакою. А не так, як зараз, міністр очолює міліцію. Такий законопроект зареєстрований. Також один з компонентів: створення місцевої поліції.

Начальник місцевої поліції має назначатися громадою і має бути підзвітний громаді. Як тільки закон буде прийнятий, має бути проведена переатестація всіх працівників. Ми передбачаємо зменшення чисельності працівників, за рахунок тих, хто не виконує міліцейських послуг. Наприклад, державна служба охорони…».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.