Слухати

Ми готові до приїзду Януковича, — голова Запорізької ОДА

18 квітня 2014 - 20:05
Facebook Twitter Google+
Попри побоювання, що Запорізька область може стати наступним об’єктом російської агресії, колишній мер Бердянська запевнив, що тривога поки не відчувається
Ми готові до приїзду Януковича, — голова Запорізької ОДА / Програми на Громадському радіо

Валерій Баранов«В четвер була інформація з різних джерел про те, що будемо зустрічати Віктора Януковича в Бердянську». Про це голова обласної держадміністрації в Запорізькій області Валерій Баранов повідомив в ефірі Громадського радіо.

Він заявив, що місцеві мешканці, що вони готові до приїзду Януковича: » Нам було не до жартів, коли про це було сказано. Ми серйозно до цього «готувалися». Я сподіваюся, що це була неточна інформація, і що цього не трапиться,  але ми готові до будь-якої несподіванки».

Громадському Радіо з місцевої самооборони Запоріжжя повідомили, що знайдено місце, в якому начебто групуються тітушки. Та напротивагу побоюванням щодо того, що Запорізька область може стати наступним об’єктом російської агресії,  колишній мер Бердянська запевнив, що тривога поки не відчувається:

«Щодня поступає дуже багато різної інформації. У нас і обласну раду захоплювали, я помчав туди, та виявилося, що це Народна рада прийшла з претензіями. Дуже багато дезінформації, люди на нервах, ми всі дуже переживаємо. Аце ситуація у нас поки керована. Ми спілкуємося з громадськістю. Активно працює самооборона, козаки», — сказав Баранов.

Фото:www.061.ua

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.