Слухати

М’ясо рідко купуємо — жителі Костянтинівки про ціни на продукти / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

М’ясо рідко купуємо — жителі Костянтинівки про ціни на продукти

14 липня 2016 - 11:46
Facebook Twitter Google+
У мешканців Костянтинівки ми запитали, чи є доступними для них основні продукти харчування, чи співвідносяться доходи з цінами на харчі і де люди купують продукти – на ринку чи у супермаркеті

Альона: «Що стосується овочів, мене влаштовує. Сьогодні я можу заробити гроші і забезпечити свою родину. Якщо брати до уваги пенсіонерів, для них це дорогувато. Якщо дозволяє час, я ходжу на ринок. Також користуюся торговельною мережею високого класу, це може бути АТБ, Екомаркет».

Олена: «Моя зарплата 1600 гривень, а 1 кг цукру – 15 гривень, а мені треба на шістьох закрутки зробити. Ковбасу я можу лише дитині в школу 200 г купити на бутерброд».

Оксана: «У чоловіка зарплата 2000 гривень на заводі, а що на них купиш? Якщо хліб майже 10 гривень. Все дуже дорого. Більше на ринок ходжу, все одно дешевше на ринку. До крамниць не дуже. Максимум АТБ».

Марина: «Для мене все дорого, і масло, і м’ясо, і цукор. Зарплата у багатьох мінімальна. Самі все ви знаєте».

Олександр: «Та дорого все, спочатку рахують дохід, а потім витрати. У нас європейські ціни на комуналку, біли б ще європейські зарплати, було б краще».

Віка: «М’ясо для мужа рідко, більше овочів купуємо. В основному на ринок ідемо. Поторгуватися можна».

Тамара: «Купиш картоплі, огірків та томатів і все. 1300 пенсія, шість людей, троє з Донецька у мене живуть. Яке там м’ясо? Купиш 1 кг фаршу у магазині і зробиш котлети».

Олександра: «У мене пенсія нормальна, можу собі дозволити, але шикувати не доводить, щось у супермаркетах, шукаю, де дешевше, щоб свіже».

Катерина: «Зарплатня в мене невелика, але стараємося щось подешевше, щось мудруємо. Я ж хазяйка, то маю з дешевих продуктів зробити смачні страви. І на ринок ходжу, і в супермаркет. У моїх батьків город, то я звідти несу продукти. Якщо треба купити не дуже дороге, то на ринок. Але тут важко вибирати, довго ходити, на вулиці спека, а якщо важливі покупки, то це супермаркет, це більше АТБ, де акції є. Ми всі шукаємо акції».

Тетяна: «Фрукти подивилася, дуже дорого. Абрикоси дешеві, у бабусі на дачі є, а хочеться виноградику, щоб глюкоза була. Буду чекати. А овочі теж дорогі. Ціни високі дуже».

Наталя Поколенко з Донеччини для Громадського радіо

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.