Слухати

Нам потрібно не допустити всеукраїнського референдуму, — екс-міністр юстиції

03 травня 2014 - 12:26
Facebook Twitter Google+
Проведення всеукраїнського референдуму, на думку Сергія Головатого, це загроза для України
Нам потрібно не допустити всеукраїнського референдуму, — екс-міністр юстиції / Програми на Громадському радіо

Головатий референдумНещодавно Олександр Турчинов заявив, що можливо проведення всеукраїнського референдуму на 2 тур виборів. Професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, екс-міністр юстиції України Сергій Головатий впевнений, що це загроза для України.

«За діючою Конституцією Турчинов є голова Верховної ради , тому якщо ви бачите, що написано в.о. – немає такої в Конституції посади. То голова ВР не має права призначати ніякий всеукраїнський референдум. В уряді зараз злагоджені дії, які стикаються в одному напрямку – демонтажу України», — вважає екс-міністр юстиції.

Сергій Головатий: Тим більше, що за Конституцією діючою голова Верховної ради, ким є Турчинов, і в нього іншої посади немає, тому якщо ви бачите, що написано в.о. – немає такої в Конституції посади. Є голова Верховної ради, який виконує частину повноважень, у зв’язку з відсутністю легітимного президента.

То голова ВР не має права призначати референдум. При цьому Сергій Соболєв вже оголосив можливі питання на референдум! Тобто РНБО Турчинова, де Тимошенко дає завдання Кабміну, Кабмін дає завдання Мінюсту готувати закон. Де все злагоджені дії, які стикаються в одному напрямку – демонтажу України.

Зараз за завданням Кремля знову щось відбувається, яка мета цього референдуму 15 червня?

Але однозначно, якщо це робиться підкилимно, то це є те, що приховано від суспільства. І оці всі розмови про конституційну реформу, процес – це все димова завіса, за цим нічого конкретно реально на збереження територіальної цілісності України, на збереження її повноцінного суверенітету, на захист її від Росії і від розчленування, від членування ця влада не робить.

Анастасія Федорів для Громадського радіо

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.