Слухати

Найскладніше зараз — це вивезення біженців із Слов’янська, — журналіст

08 червня 2014 - 16:19
Facebook Twitter Google+
Володимир Носков розповів Громадському радіо про труднощі, з якими зустрічаються на Харківщині вимушені переселенці з Донеччини та Луганщини. "Найскладніше – це вивезти людей зі Слов’янська
Найскладніше зараз — це вивезення біженців із Слов’янська, — журналіст / Програми на Громадському радіо

блокпост СлавянскХарківський журналіст Володимир Носков розповів Громадському радіо про труднощі, з якими зустрічаються на Харківщині вимушені переселенці з Донеччини та Луганщини. «Найскладніше – це вивезти людей зі Слов’янська. Бо немає ніякого гуманітарного коридору для евакуації людей. На блокпостах сепаратисти можуть не пропустити людину, повернути її назад, або почати переслідування. Зараз люди просять українську владу створити у Ізюмі буферну гуманітарну зону, де могли б працювати соціальні робітники, психологи та волонтери, щоб допомагати біженцям», — говорить журналіст. 

Володимир Носков: «Переселенцями з Донецьку в Харкові зараз опікується і влада, і громада. Громадськість, волонтери, автомайдан, самооборона об’єдналися щоб рятувати людей. Найскладніше – це вивезти людей зі Слов’янська. Бо немає ніякого гуманітарного коридору для евакуації людей. Тому вони йдуть пішки, або їдуть на власних авто. На блокпостах сепаратисти можуть не пропустити людину, повернути її назад, або почати переслідування. Тому головне – добратися до українського блокпосту біля Слов’янська.

Зараз люди просять українську владу створити у Ізюмі буферну гуманітарну зону, де могли б працювати соціальні робітники, психологи та волонтери, щоб допомагати біженцям. По офіційним даним з Донбасу до нас зараз виїхало до тисячі осіб. По неофіційним даним це вже десь 5-7 тисяч».

На фото ТВІ: блокпост терористів у Слов’янську

Підтримуйте подальшу роботу радіо на Спільнокошті.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.