Слухати

Поляк Мацєйчук — «Моторолі»: Ваш перший крок на польській землі буде останнім

18 жовтня 2014 - 14:24
Facebook Twitter Google+
За останні декілька тижнів проросійські бойовики із Донецька оприлюднили в інтернеті записи погроз на адресу поляків за їхню підтримку України
Поляк Мацєйчук — «Моторолі»: Ваш перший крок на польській землі буде останнім / Програми на Громадському радіо

мацейчук_14_10_17За останні декілька тижнів проросійські бойовики із Донецька оприлюднили в інтернеті записи погроз на адресу поляків за їхню підтримку України.

Томаш Мацєйчук, польський громадянин і волонтер, котрий допомагає українським добровільцям, запевнив прихильників «ДНР» у відповідь: „Ваш перший крок на польські землі буде останнім’’. Андрій Рибалт повідомляє з Польщі спеціально для «Громадського радіо».

Спочатку з погрозами на адресу поляків виступив командир підрозділу, відомий як „Моторола’’, який запевнив поляків, що: „Моторола идет к Вам’’. А нещодавно донецьке телебачення оприлюднило звернення іще одного з лідерів бойовиків на прізвисько „Ґіві’’, де він каже до поляків: „Все погибнут’’.

Томаш Мацєйчук, який їздить з гуманітарної допомогою до України з метою, як сам каже, „підтримки українських добровольців у захисті українського Донбасу’’, оприлюднив звернення до Моторолі та Ґіві та усіх їхніх колег.

Польський волонтер до українського Донецька переконаний, що справа, за яку воюють Гіві і Моторола, несуть за собою смерть, лихо і злидні. Поляки зазнали такої цивілізації внаслідок окупації комунізму та союзу Гітлера і Сталіна. Голодомор в України, Мацєйчук прирівняв з Голокостом. Молодий поляк запевняє терористів, що готовий покласти голову за свободу Польщі та України.

Заява пана Мацєйчука з’явилася в інтернеті якраз у час підтвердження польською владою новини про арешт у відомстві національної оборони офіцера, який працював для ҐРУ. Польська опозиція багато років критикувала кабмін Дональда Туска, а нині Еви Копач за не бажання протидіяти російській агентурі, зокрема перед та після катастрофи літака президента Лєха Качинського під Смоленськом 10 квітня 2010 року.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.