Слухати

Про настрої українських війсковиків поблизу гори Карачун

30 червня 2014 - 15:01
Facebook Twitter Google+
Журналіст розповів про наших військових у зоні бойових дій. "Настрій сумний і настрій непорозуміння"
Про настрої українських війсковиків поблизу гори Карачун / Програми на Громадському радіо

КарачунБійці та офіцери біля стратегічно важливої гори Карачун: мужність і відчуженість. Наш колега Володимир Носков розповів про наших військових у зоні бойових дій. «Настрій сумний і настрій непорозуміння. Хлопці кажуть, що з першого дня так званого «перемир’я» ніякого насправді перемир’я не було», — каже журналіст.

«Вдень і вночі терористи стріляли. Анатолій Мартинюк – командир батальйону – каже: «Таке враження, що ми сюди приїхали просто показувати, що тут є українська влада, стояти з українськими прапорами і перевіряти документи у людей.

Напевне, Європа вимагає від Порошенка перемир’я, і він іде на поступки. Європа б мала відчути, що Україна вже настільки їй довіряє, стільки натерпілася, що треба би вже якихось жорсткіших дій. Ця війна просто багатьом вигідна: і політикам, і бізнесменам і так далі».

Вояки постійно ставлять питання керівництву: чому така погана координація, майже відсутня координація дій? Чому немає конкретних завдань і конкретних планів? Чому немає зброї? Вояки кажуть, що вони готові все кидати, їхати до Києва і протестувати, бо в людей просто глибоке нерозуміння дій влади.

Вони не розуміють, як можуть сісти за один круглий стіл Медведчук, Шуфрич, про яких раніше говорили, що вони злочинці, а тепер – уповноважені вести переговори із владою», — повідомив «Громадському радіо» Володимир Носков – журналіст із Харкова.

Розшифрувала Анастасія Шибіко

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.