Слухати

Росія веде проти України війну, але у новому форматі, — віце-прем’єр Сич

08 травня 2014 - 19:02
Facebook Twitter Google+
"Зараз в східних областях цілоспрямовано і системно створюється атмосфера хаосу", — вважає Олександр Сич
Росія веде проти України війну, але у новому форматі, — віце-прем’єр Сич / Програми на Громадському радіо

Олександр Сич «Мова йде про новий формат війни. Коли йдеться про терористичні бригади, сформовані з найманців, спецпризначенців. І друга її складова – це інформаційна війна».

Про це Олександр Сич, віце-прем’єр-міністр Украіни із гуманітарної галузі заявив в ефірі «Громадського радіо». Віце-прем’єр вважає, що сепаратистів фінансують за гроші, вкрадені урядом Януковича з бюджету України.

«Зараз в східних областях цілоспрямовано і системно створюється атмосфера хаосу. І цій атмосфері сприяють в тому числі правоохоронні органи. Отож мова йде про те, що сусідня держава багато років працювала на повне обеззброєння України, позбавлення її обороноздатності, на нейтралізацію силових структур і має від цього результатат.

В Донецькій області так виглядає, що дехто куплений за ті гроші, які пограбовані в Україні, вивезені з України. І ці гроші тепер працюють проти України. Гроші, які «зідрані» з українських громадян, з їх податків.

Вони не пішли на забезпечення соціальних виплат, натомість вони йдуть сьогодні на те, щоб розвалити українську державу. Ми не коли не змиримося з тим, що відбувається в східних областях і не зміримося з окупацією Криму. Ми переконані, що повернемо Крим назад в лоно української держави», — заявив Олександр Сич.

Віце- прем’єр назвав українських журналістів «псами демократії» і сказав що вони повинні контролювати дії влади.

«В умовах гострої кризи кристалізується національний характер і менталітет, відсікається все другорядне, люди починають розуміти реальну цінність миру і цілісності держави. Між регіонами України дійсно є певні відмінності, що склалися історично, але суттєво більше є того, що нас об’єднує.

Нав’язувані суспільству ще з радянських часів деструктивні міфи й стереотипи маємо лікувати, насамперед, правдою – у висвітленні як складних сторінок української історії, так і проблем сьогодення. У цьому контексті важливо, щоб українські медіа стали засобами об’єктивного інформування громадськості. Утім, і журналісти, і політики – продукт суспільства.

Тож потрібна зміна психології всього соціуму. Нам усім потрібно вчитися, незалежно від дій інших, завжди працювати й жити по совісті», – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.