Слухати

Ринат Ахметов залишився головним ворогом Майдану, — активіст Ігор Луценко

02 червня 2014 - 12:35
Facebook Twitter Google+
На запитання про те що далі робити з Майданом в ефірі Громадського радіо відповів активіст Ігор Луценко.  "На Майдані засилля маргінального елементу, який там завжди був
Ринат Ахметов залишився головним ворогом Майдану, — активіст Ігор Луценко / Програми на Громадському радіо

Ігор ЛуценкоНа запитання про те що далі робити з Майданом в ефірі Громадського радіо відповів активіст Ігор Луценко.  «На Майдані засилля маргінального елементу, який там завжди був.

Зараз його частка стала більшою, оскільки інші групи зменшились, або повернувшись до нормального життя, або перемістившись в місце проведення АТО. Але ще лишилось кілька нормальних людей. Головний ворог Майдану, який був і залишився – Ринат Ахметов, «шістка» якого тоді правила Україною. Майдан стояв проти злочинного угруповання «Люкс». Його завдання не виконано», — вважає активіст.

Ігор Луценко: Майдан на сьогодні є вторинним по відношенню до того що відбувається в інших географічних точках країни. Те що сьогодні відбувається на Майдані воно не має того вирішального впливу, який воно мало раніше. Хоча цілі Майдану досі не виконані». Міністерство внутрішніх справ досі вважає, що Беркут бив людей на Майдані абсолютно законно.

Хоча справжне повстання я вважаю почалося саме після 30 листопада, коли система проявила свою сутність. Все що далі було це по суті повстання проти міліцейського і правового безладу в Україні. І воно досі не завершене. На жаль так званий «мусорской беспредел» зараз веде к тому, що на Сході процвітає сепаратизм», — каже активіст.

Ігор Луценко вважає, що зараз суспільство повинно натиснути на державу, щоб розпочати правильну терористичну операцію:

«АТО зараз потрібне ефективне централізоване управління, належне матеріальне забезпечення. Хоча зараз не зважаючи на ці проблеми українська виконує всі поставлені бойові задачи. Робота міліції і СБУ на Сході абсолютно провальна. Прикордонники 50 на 50. Зміни я би починав с міліцейської системи.

Друге, якщо люди порушують закон та виступають на боці іншою сторони їх потрібно дуже жорстко карати. Це стосується представників влади, які працюють на боці сепаратистів. А якщо міліція не реагує на них, то цих працівників міліції потрібно міняти. А на всіх зрадників на Сході потрібно надівати наручники, садити їх в СІЗО і нехай розповідають, хто їх фінансує.

Я думаю, що Майдан сьогодні може порятувати певна система протидій тим викликам, які сьогодні з’явилися. На мій подгляд той єдиний великій ворог, який був тоді він і за великим рахунком і зараз є у того ж Майдану. Це на сьогодні Ринат Леонідович Ахметов. Тобто його шістка була Президентом Янкуковичем у нас працювала. Зараз іншого роду проблеми з Ахметовим.

Вже навіть більше такі радикальні. Донецьке ОПГ «Люкс» є зараз головним ворогом Майдану. Тому мало б сенс всім майданівцям зараз консолідуватися навколо певної ідеї. А поки нас боротьби не має ми нічого з цим Майданом не зробимо», — вважає Ігор Луценко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.