Слухати

Щоб зупинити Путіна, Захід має працювати на упередження, — екс-посол України в США

12 травня 2014 - 20:31
Facebook Twitter Google+
«Вже на часі саме секторальні економічні санкції проти Росії», — вважає Олег Шамшур
Щоб зупинити Путіна, Захід має працювати на упередження, — екс-посол України в США / Програми на Громадському радіо

Олег ШамшурВесь демократичний світ і Україна мають негайно зупинити Путіна. Про це колишній заступник міністра закордонних справ і посол Украіни у США Олег Шамшур заявив в ефірі Громадського радіо.

«Зупинити Путіна можливо тільки в тому випадку, коли наші західні партнери не будуть чекати чергового ходу з боку Путіна, а будуть працювати на упередження. Тому давно вже на часі саме секторальні економічні санкції проти Росії», — вважає Олег Шамшур.

«Світ повинен зупинити Путіна. Для цього потрібно об’єднання зусиль всього демократичного світу. Оскільки путінський режим не заплатив належну ціну наприклад за війну проти Грузії 2008 року. І Путін це сприйняв мабуть як карт-бланш на абсолютно безвідповідальну агресивну поведінку щодо України.

На мій погляд політика и Сполучених Штатів і ЕС є політикою реактивною, яка іде за поведінкою Путіна і виставляє йому кожного разу якісь «червоні лінії», в той час як вона має випереджати події. Зупинити Путіна можливо тільки в тому випадку, коли наші західні партнери не будуть чекати чергового ходу з боку Путіна, а будуть працювати на упередження.

Тому давно вже на часі саме секторальні економічні санкції проти Росії. Тобто ті санкції, які будуть стосуватися не тільки окремих громадян Росії, а будуть заторкувати цілі галузі економіки, скажемо енергетичну і банківську сфери. І вони мають бути такими ж болючими, щоб справити вплив на поведінку Путіна та його оточення і можуть стримати нарешті російську агресію», — впевнений Олег Шамшур.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.