Слухати

У силових структурах України є патріоти і є ідіоти, — голова Спілки офіцерів

19 червня 2014 - 11:08
Facebook Twitter Google+

Євген ЛупаковГолова Спілки офіцерів Україні Євген Лупаков в ефірі Громадського радіо заявив, що весь генералітет у силових структурах треба відсторонити від керівництва війською операцією. На його думку всі ці люди призначені за порадами ФСБ. «На жаль на сьогодні ми маємо в силових структурах, у військових формуваннях є патріоти і є ідіоти. Патріоти – це ті, які воювали на Євромайдані, а керують ними ідіоти. До цієї категорії відносяться і три попередні міністри оборони, які були призначені ФСБ Росії. Як можна було послати три величезні літаки не забезпечивши їх ні розвідкою, ні протидією протиповітряної оборони? Це або зрада, або дурість», — вважає Євген Лупанов.

«Говорити про перемир’я можно тільки коли воно буде належним чином забезпечене. Коли через наш кордон йдуть озброєні бойовики та російська техніка з ким можна вести розмову про перемир’я. В нас досі говорять, що це АТО. Я, як військовий, не можу зрозуміти то це чи не то. Якщо є агресія, то це війна і є агресор. Треба якось визначитися. І відкрито заявити що в нас є війна між Росією та Україною. Ще одним показником того, що зараз йде війна між Україною та Росією є те, що Держдума дозволила своїм військовим перетинати кордон. Росія не визнає, що вона є агресором. Так з ким вести переговори проперемир’я?»

Голова спілки України вважає, що для оголошення про припинення вогню спочатку треба провести переговори з іншою стороною конфлікту. Цього досі зроблено не було.

«На жаль на сьогодні ми маємо в силових структурах, у військових формуваннях є патріоти і є ідіоти. Інших в силових структурах немає. Патріоти – це ті, які воювали на Євромайдані, а керують ними ідіоти. До цієї категорії відносяться і три попередні міністри оборони, які були призначені ФСБ Росії. А ці міністри формували Генеральний штаб, СБУ, міліцію, прокуратуру. І що ми маємо? Більшість генералітету зараз у військових формуваннях це так звані «паркетні генерали». Які ніде ніколи не воювали, які отримали на жаль свої звання не за свої військові і розумові досягнення. Як можна було послати три величезні літаки не забезпечивши їх ні розвідкою, ні протидією протиповітряної оборони? Це або зрада, або дурість. Один батальйон в якому було 400 бійців відправили на фронт, видавши тільки 50 бронежилетів. »

Після всього що коїться під час цієї російсько-української війни треба заарештувати весь генералітет, призначений ще під час Януковича за порадами ФСБ», — вважає голова спілки офіцерів України.

На думку Голови спілки офіцерів — ще одна проблема є у тому, що серед наших силовиків бракує достатньої психологічної підготовки. А боротьбою с корупцією в Міноборони керує той, хто її очолює, — каже Євген Лупаков.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.