Слухати

Українській армії на сході не вистачає навіть їжі, — Вадим Торопов

14 червня 2014 - 15:06
Facebook Twitter Google+
Постає питання, куда пішли 128 мільйонів гривень, що зібрали українці для бійців, - зазначає Вадим Торопов
Українській армії на сході не вистачає навіть їжі, — Вадим Торопов / Програми на Громадському радіо

480022_w_300Представник всеукраїнського громадського об’єднання «Київське віче» Вадим Торопов щойно повернувся зі Слов’янська та розповів про події на сході країни. За його словами, українська армія не забезпечена навіть найнеобхіднішим. Не вистачаї їжі і води. Постає питання, куда пішли 128 мільйонів гривень, що зібрали українці для бійців, — зазначає Вадим Торопов.

«Ми зібрали ліхтарі, універсальні підзарядки для бійців, медичні препарати і повезли все бійцям. Там ми дізналися жахливі речі. Армія не забезпечена навіть найнеобхіднішим. Не вистачає навіть води і їжі. Бійці самотужки зробили колодязь, просять з тилу баклажки для води. Тобто 128 млн. грн.. невідомо куди пішли. На днях ми плануємо пікетування в майданівському стилі з цього приводу.

Там є війська внутрішній справ, їх годують вчасно, їх вдягають. Якщо хтось поштою передає бронежилети, вони їх перехоплюють. На блокпостах різні види військ, є десантники, є «Беркут», є Нацгвардія і майданівські сотні, є срочніки і внутрішні війська.

Сепаратисти, або найманці з Росії, вони на зарплатах, на великих зарплатах… , — розповів Вадим Торопов.

Фото: gazeta.ua

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.